PIKL

آیا جواز کسب برای بازنشستگی تامین اجتماعی مشکل ایجاد می کند ؟

آیا کسی که جواز کسب دارد میتواند بیمه کارگری به جای بیمه …

… شما میتوانید بعنوان کارفرما در کارگاه و یا شرکت خود برای خودتان بیمه با عنوان مدیر عامل در لیست بیمه به شعبه تامین اجتماعی ارسال نمایید.


آیا داشتن جواز و بیمه اختیاری برای بازنشستگی مشکلی به …

داشتن جواز کسب برای بیمه شدگام اختیاری هیچونه مشکلی ایجاد نمی نماید فقط برای بیمه شدگان اجباری غیر قانونی است. با احترام پیشنهاد می کنم …


بازنشستگي (مواد76 تا 79) – تازه های حسابداری

۱ـ حداقل‌ ده‌ سال‌ حق‌ بیمه‌ مقرر را قبل‌ از تاریخ‌ تقاضای‌ بازنشستگی‌ پرداخته‌ باشند. … صورت‌ داشتن‌ پنجاه‌ و پنج‌ سال‌ تمام‌ می‌توانند تقاضای‌ مستمری‌ بازنشستگی‌ کنند. … (این تبصره با قانون اصلاح مواد ۷۲ و ۷۷ و تبصره ماده ۷۶ قانون تأمین اجتماعی … …. آیا با پرداخت حق بیمه یکجا برای ۶سال باقیمانده برای کسب ۲۰سال سابقه می توانم هم …


پرسش – وزارت تعاون

ﺧﻮﺩﺩاﺭﻱ ﻛﻨﺪ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻗﺮاﺭﺩاﺩ ﻗﺒﻠﻲ ﻟﺤﺎﻅ ﺷﺪﻩ و ﻛﺎﺭﮔﺮ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻪ اﻣﻀﺎﻱ ﻗﺮاﺭﺩاﺩ ﺟﺪﻳﺪ ﻧﺸﻮﺩ ﻣﺸﻤﻮﻝ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﺑﻴﻤﻪ … سلام ایا کارفرما میتواند بی هیچ دلیلی با گارگر خود قرارداد نبندد و ایا قرار داد ….. تعیین میزان و مبلغ حقوق بازنشستگی مربوط به سازمان تأمین اجتماعی می باشد. … هر گونه بهره برداری و کسب درآمد از پروانه کسب موجب قطع مقرری بیمه بیکاری می گردد.


شرایط بازنشستگی در قانون تامین اجتماعی/ سن مقرر مردان و …

از جمله شرایطی است که برای بازنشستگی در قانون تامین اجتماعی باید … کنند تا هنگام استفاده از بازنشستگی و یا خدمات دیگر دچار مشکل و … این موضوع درمورد دریافت حق بیمه نیز رعایت میشود و سازمان تامین اجتماعی نیز حق بیمه را در این چارچوب از کارفرما دریافت میکند. … آیا با این شــرایط می توانم بازنشسته شوم؟


سوالات مربوط به بيمه تامین اجتماعی – پایگاه جامع اطلاعات بیمه

با بیش از ۲۷ سال سابقه کاری حسب دستور و …


نحوه ثبت‌نام و مراحل بیمه خویش فرما » بیمه بازار

در بیمه اختیاری تامین اجتماعی تمامی مراحل و کارهای ثبت‌نام از سیر تا پیاز را خود فرد انجام می‌دهد. … اگر هیچ‌کدام را ندارید باید حتماً حرفه‌ای را یاد بگیرید و پروانه کسب دریافت … این کد تا زمان بازنشستگی با شما همراه است و هرجا مشغول به کار شوید با …. و ایا سابقه بیمه اختیاری هم در بیمه اجباری لحاظ میشود و یا خیر ?


آموزش ثبت نام بیمه تامین اجتماعی و ارسال لیست بیمه – زومیت

بیمه تامین اجتماعی در دو صورت اختیاری و اجباری ارائه می‌شود که کارفرمایان ملزم … و خدمات مشابه، به‌نوعی یک سرمایه‌گذاری بازنشستگی نیز برای افراد محسوب می‌شود. … رایگان درمانی در مراکز دولتی، افراد را به پرداخت این حق بیمه تشویق می‌کند. …. صاحبان مشاغل صنفی و دارای جواز کسب را می‌توان در این دسته قرار داد.


سوالات متداول – بانک ملی

ب) درصورتي كه پس از فوت وي حساب باز و جايزه اي به آن اصابت كند تكليف چيست ؟ … 25) آيا ارائه اطلاعات مربوط به حسابهاي مشتريان بانك به سازمان تأمين اجتماعي قبل از …. 68) آيا مي توان مطالبات بانك را از محل توقيف حق سرقفلي يا كسب و پيشه مديون به حيطه ….. 307) اگر برای کارتهای اعتباری و سخا مشکل ایجاد شود، چه باید کرد؟


پرسش وپاسخ های متداول – سازمان تامین اجتماعی

بیمه شدگان محترم آیا می دانیدارائه تسهیلات درمانی ویژه به بیمه شدگان تامین اجتماعی شامل چه مواردی است؟ … اقدام به ایجاد تسهیلاتی نموده است که اهم آنها به شرح ذیل می باشد : …. دریافت پروانه کسب صنفی به نام یکی از وراث با درج “بارضایت وراث ” آیا ….. دستمزد، ازکارافتادگی، فوت، بازنشستگی و بارداری اقدام می کند.


دانستنی های بیمه تامین اجتماعی – سرمایگان

در این راستا در سال های اخیر سازمان تأمین اجتماعی در ایجاد بستری برای افزایش اعتماد بین ….. کارفرمایان: آیا شرایط بازنشستگی جانبازان شاغل بیمه‌شده در کارگاه‌های مشمول قانون …. بیمه‌ای، کماکان از مواردی است که مشکلاتی برای کارفرمایان ایجاد می‌کند. ….. کارت بازرگانی یا پروانه کسب که باید ظرف مدت یک ماه، صادر شود عمل نمی‌کند؟


پیشنهاد تغییر تدریجی سن بازنشستگی – روزنامه دنیای …

کارشناسان موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی با در نظر گرفتن بسته شدن … اگرچه این روند نزولی در دو یا سه سال اخیر به‌دلیل مشکلات اقتصادی … این نکته پژوهشگران را به سمت طراحی سیستم تامین اجتماعی رهنمون می‌کند که سن بازنشستگی را …. خود را از عربستان خارج کرد · ویژگی‌های جدیدترین پهپاد ساخت ارتش.


اخبار قانون ترک کار – ای استخدام

چنانچه سابقه کار کارگری که بر اساس مقررات قانون تامین اجتماعی بازنشسته شده است … کارگران خارجی دارای پروانه کار شاغل در ایران که خاتمه کار آنان بدلیل منقضی شدن …


فرق بیمه «خویش فرما» با «بیمه اجباری» چیست؟ – روزیاتو

استفاده از امکان دریافت مستمری از کار افتادگی، بازنشستگی و یا … کافی است فرمی که در اختیار شما قرار می گیرد را تکمیل کرده و فرم های ضمیمه مربوط به اعلام عدم مشکل …


شرایط دریافت بیمه بیکاری | مبلغ پرداختی + دلایل قطع بیمه

آیا داشتن پروانه کسب یا موافقت اصولی مانع از دریافت مقرری بیمه بی کاری خواهد شد؟


اعمال افزایش حقوق مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی از اردیبهشت …

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه میزان افزایش حقوق سایر سطوح درآمدی ۱۳ … ایجاد شود، برای گروه‌هایی است که بتازگی وارد تامین اجتماعی می شوند. … وی درباره بیمه کسب و کارهای نوین اینترنتی گفت: اگر کسب و کاری دارای … اعضای هیئت مدیره بازنشسته و دوشغله خواستیم که بروند و استراحت کنند، …


مهاجرت آگاهانه و موفق Successful and Smart Immigration » …

ایا اداره مهاجرت بیمه کارگری را هم به عنوان سابقه بیمه قبول می کند؟ … تامین اجتماعی ،نام محل کار یک محل دیگه هست و گواهی سابقه کار رو از کارفرمایی که منو بیمه نکرده بود گرفتم آیا مشکلی ایجاد خواهد کرد ؟ … از من بیمه تامین اجتماعی می خواهند آیا مشکل دار می شوم . …. پروانه کسب رستوران دیگران را از شما نخواهند خواست.


راهنمای ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی به صورت قدم‌به‌قدم | چطور

این فرایند تمام‌دیجیتالی، به کارفرمایان کمک می‌کند که از مراجعه به شعب تامین … و بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی است که قانون برای کارگر تعیین کرده است. …. از ۹۰ روز فاصله ایجاد نشود، بیمه‌شده می‌تواند حق بیمه معوقه را به سازمان پرداخت کند. …. ماه (که شعب خلوت‌تر هستند و به‌راحتی فرصت بررسی مشکلات فنی مربوط به ارسال …


ارسال لیست بیمه از طریق اینترنت – معرفی سامانه و آموزش نحوه …

تنظیم و ارسال اینترنتی لیست بیمه تامین اجتماعی … مستمری بازنشستگی; مستمری از کارافتادگی کلی; مستمری از … جواز کسب صنفی معتبر; پروانه تاسیس یا بهره برداری; اسناد مالکیت یا اسناد … ایجاد شده بیمه ماهانه کارگاه را دریافت، بررسی و تایید می کند و در نهایت ….. پس از بررسی مشکل شما را حل خواهند کرد.


حق بیمه و مستمری بازنشستگی در بیمه تامین اجتماعی چگونه …

بیمه شدگانی می توانند از مستمری بازنشستگی طبق ماده ٧۶ قانون استفاده نمایند که تا تاریخ … طبق قانون اصلاح تبصره ٢ الحاقی به ماده ٧۶ قانون تأمین اجتماعی … … سابقه لازم مزبور را کسب نماید می تواند درخواست بازنشستگی نموده و بازنشسته شود. … کارفرمایان واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن با سایر …


بایگانی‌ها بیمه تامین اجتماعی – ارائه خدمات و آموزش حسابداری …

آیا مستمری بگیر تامین اجتماعی می تواند عضو هیات مدیره شرکت سهامی خاص یا عام باشد؟ … کارمند شرکت باشد می توان نام وی را در لیست بیمه رد کرد و مشکل قانونی ندارد. … بلند مدت سازمان تامین اجتماعی مانند مقرری بیمه بیکاری یا مستمری بازنشستگی …. زنان شاغلی که بخشی از هزینۀ زندگی را تأمین می‌کنند، نگرانی‌هایی ایجاد کند.


اتحادیه صنف دارندگان انبارهای کالاهای تجاری ،سراها و سردخانه ها …

در صورتی که کارفرما به میزان حق بیمه تعیین شده از طرف تأمین اجتماعي … آیا سازمان تأمین اجتماعي در راستاي بازنگري درروابط خود با كارفرمایان، … این فرد را در زمره بیمه شدگان می داند و حق بیمه وي را از كارفرما مطالبه مي‌كند. … قانون تأمین اجتماعی( از مزایای مربوطه شامل ؛ بازنشستگی ، از کارافتادگی، فوت و خدمات درمانی بهره مند شوند.


ﭘﺲ از ﻓﻮت ﮐﺎرﻓﺮﻣﺎی ﮐﺎرﮔﺎه و اﺧﺬ ﮔﻮاھﯽ اﻧﺤﺼﺎر وراﺛﺖ وﻣﺘ آ

ﭘﺲ از ﻓﻮت ﮐﺎرﻓﺮﻣﺎی ﮐﺎرﮔﺎه و اﺧﺬ ﮔﻮاھﯽ اﻧﺤﺼﺎر وراﺛﺖ وﻣﺘﻌﺎﻗﺒﺎً درﯾﺎﻓﺖ ﭘﺮواﻧﻪ ﮐﺴﺐ …. ﺑﻄﻮر ﻣﺠﺰا در ﻣﮑﺎن دﯾﮕﺮی ﺻﻮرت ﭘﺬﯾﺮد آﯾﺎ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ از ﻗﺎﻧﻮن ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﺣﻖ ﺑﯿﻤﻪ ﺳﮫﻢ ﮐﺎرﻓﺮﻣﺎ … ﺗﺄﻣﯿﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﺸﻤﻮل ﻗﺎﻧﻮن ﺗﺄﻣﯿﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ھﺴﺘﻨﺪ، ﻟﺬا ﺑﯿﻤﻪ ﺷﺪه اﺋﯿﮑﻪ از ﻣﺮﺧﺼﯽ اﺳﺘﺤﻘﺎﻗﯽ ﻣﺮﺑﻮطﻪ ….. ﭼﮕﻮﻧﻪ ﯾﮏ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ از ﺑﺎﻧﮏ رﻓﺎه ﮐﺎرﮔﺮان وام ﻗﺮض اﻟﺤﺴﻨﻪ درﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﺪ ؟ …… ﺑﺮای ﺟﺴﻢ و روان وی اﯾﺠﺎد ﻣﯽ ﺷﻮد.


وقفه در سوابق بیمه قابل خرید شد – آفتاب

سند یا وثیقه جهت کلیه دادگاه های کشور … همکاری در کسب و کار.


شرایط ثبت نام در بیمه اجباری و اختیاری اعلام شد – YJC

فردی که بیمه می‌شود زمانیکه ثبت نام انجام می‌دهد شماره‌ای دریافت می‌کند تحت عنوان … بیمه خواهد بود و زمانیکه ۳۰ سال حق بیمه پرداخت شود، فرد بازنشسته می‌شود. … بیمه اختیاری را دارد قبل از عقد قرارداد مجدد توسط سازمان تأمین اجتماعی مورد … جواز کسب ب اسمم هست و میخوام خودمو بیمه تامین اجتماعی کنم برای هزینه زایمانم.


سازمان بیمه سلامت ایران/سوالات متداول

آیا کسانی که بیمه آزاد دارند می توانند در سامانه بیمه سلامت ثبت نام … فک و نامه پزشک مبنی بر نوع مشکل فک ها به اداره کل بیمه مراجعه می نماید. ….. 5ـ کارشناس ارشد پروانه دار.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر