PIKL

اشتباهات خود را تکرار نکنید

اشتباهات گذشته خود را تکرار نکنید – YJC

یکی از نکاتی که باعث ایجاد موفقیت و عشق میان زوجین در زندگی مشترک می شود، درس گرفتن از اشتباهات گذشته و عدم تکرار آن است.


چطور میتوانم اشتباهاتم را دیگر تکرار نکنم و از آنها درس …

درس گرفتن از اشتباهات و راه کارهایی برای درس گرفتن از اشتباهات گذشته زندگی و … درس بگیرید تا انتخابها، تصمیمها و عملکردهای خود در آینده را بهبود بخشید.


اشتباهات گذشته را تکرار نکنید – با من حرف بزن – blogfa

از اشتباه خود اگاه باشید .


عدم تکرار اشتباه, افراد موفق – Research Editor

ولی هر کسی از اشتباهات خود تجربه … بعضی از افراد اشتباهات را مرتب تکرار می کنند، به آن صورت پیشرفتی نمی کنند … شود در گیر کار زیاد شد ، آنقدر کار کنید که دیگر در راستای هدف اصلی کار نکنید.


چگونه از تکرار مجدد اشتباهات خودداری کنیم – فرصت امروز

اگرچه اشتباه کردن امری کاملا طبیعی محسوب می شود، با این حال تکرار مجدد … در این رابطه فراموش نکنید که تا زمانی که تمامی زمینه های شکست خود را …


چرا درس گرفتن از اشتباهات تا این حد مشکل است؟ – دیجیاتو

ذهنمان، در هر قدم به جنگ با ما می آید و می خواهد آن اشتباه را دوباره تکرار کنیم؛ اما با … معمولا تمایلی به داشتن حس بد نداریم و به همین دلیل هم، چشمان خود را بر روی … گردند و هیچوقت نیز از آنها درس نگرفته و از تکرارشان جلوگیری نکنید.


با اشتباهات زندگی‌مان چگونه مواجه شویم؟ – عصرایران

شاید این امر هم به خاطر آن باشد که شما اشتباه خود را گردن گرفته‌اید اما در چنین مواردی … از اشتباهتان، درس عبرت بزرگی بگیرید تا در آینده دوباره آن را تکرار نکنید.


اگر اشتباه کردیم، چه کنیم؟ – ماهنامه KWC

اگر بخواهید اشتباه نکنید و یا سعی کنید اشتباهات کمتری مرتکب … وقتی اشتباه می کنیم گام اول این است که پیش وجدان خود قبول کنیم که اشتباه کرده ایم. … همان اشتباه اگر برای بار دوم تکرار شود، ممکن است غیرقابل بخشش شود.


با اشتباهات زندگی‌مان چگونه مواجه شویم؟ – برترین ها

کار درست و مسئولانه این است که اشتباه خود را بپذیرید. … می‌توانید از اشتباهتان، درس عبرت بزرگی بگیرید تا در آینده دوباره آن را تکرار نکنید.


چطور از هر اشتباه خود پلی بسازیم برای رسیدن به موفقیت …

چطور کودکان می‌توانند از اشتباهات خود به موفقیت برسند؟ اگر از اشتباهات درس … تا زمانی که شما از اشتباه درس نگیرید، کائنات آن درس را برای شما تکرار می‌کند. یعنی بارها و بارها … پس لطفا از امروز، مانند کودکان خود را برای هر اشتباهی سرزنش نکنید.


زیاد اشتباه کنید، اما آنها را تکرار نکنید! – ایده پردازان

اشتباهات برای یادگیری و رشد ما لازم هستند.مشکلات وقتی بروز می کنند که ما نخواهیم اشتباهات خود را بپذیریم و در نتیجه پیامد آن،تکرار مجدد اشتباه …


درس گرفتن از اشتباهات/ گام برتر، موسسه رشد فردی و مهارت …

با ما باشید تا دیگه اشتباهاتتون رو تکرار نکنید. … درس گرفتن از اشتباهات خود، وقتی که ما شکست میخوریم بالاخره باید کاری را باید انجام بدهیم تا بتوانیم در …


اشتباهات گذشته را تکرار نکنید – مجله موفقیت

از اشتباه خود آگاه باشید: اگر کاملا متوجه نباشید مشکل از کجا بوده، نمی‌توانید جلوی تکرار آن را بگیرید. برخی مردم سخت به اشتباه خود اعتراف …


با اشتباهات خود کنار بیایید | کدبانوی ایرانی

زندگی همه ما پر از اشتباه است که باید با آنها کنار … هیچ وقت یک اشتباه را تکرار نکنید؛ موفقیت این نیست که هیچ وقت اشتباهی …


این سيزده اشتباه بزرگ را در زندگي تکرار نکنید – پارسینه

این سيزده اشتباه بزرگ را در زندگي تکرار نکنید … هر چند كه انسان در حال حاضر در حال گذران عمر خود در عصري است كه به نام «عصر فضا» نام گرفته …


هرگز یک اشتباه را دوبار تکرار نکنید! گام هایی طلایی به …

برخی افراد به خوبی اشتباهات خود را قبول می کنند، برای اولین بار پس از رخداد یک اشتباه ممکن با عذر خواهی کردن همه چیز به روال طبیعی خود باز گردد اما تکرار یک …


فرمول تبدیل اشتباهات به پلکان موفقیت و جبران اشتباهات …

قدم دوم برای جبران اشتباه » اشتباه خود را بپذیرید. … سعی کنید از شرایطی که باعث تکرار این اشتباهات می شود، دوری کنید. … که خودتان را نبخشید و اشتباه تان را فراموش نکنید نمی توانید آن را جبران کنید و به هدف هایتان برسید.


افراد موفق چگونه یک اشتباه را دوبار تکرار نمی کنند؟ – …

افراد موفق چگونه یک اشتباه را دوبار تکرار نمی کنند؟ … می کند و آن را اینطور توضیح می دهد که: افراد موفق در زندگی و شغل خود، هنگامی که تجربه ای … نتیجه ی خوبی بدست آورده اید، توصیه می شود برای بار دوم اینکار را تکرار نکنید.


اشتباه می‌کنید که اشتباه نمی‌کنید! – طاهره شفیعی

اگر در مسیر درست بودید، از اشتباه کردن نترسید، چرا که خود این اشتباه‌کردن هم شاید جزئی از مسیر شما باشد. … این‌قدر اشتباهتان را تکرار نکنید!


۲۵ اشتباهی که افراد موفق دو بار تکرار نمی‌کنند – رسانه …

۲۵ اشتباهی که افراد موفق دو بار تکرار نمی‌کنند … با این حال، افراد موفق متوجه اشتباهات خود می‌شوند. …. توجه کنید، اما زمانی که رقبای خود را دشمن مشاهده نکنید، می‌توانید بر درک بهتر و بهبود نقاط ضعف خود تمرکز کنید.


چگونه از گذشته درس بگیریم | درس گرفتن از اشتباهات …

تعجب نکنید. … گذشته تان درس بگیرید و تجربه کسب کنید تا دیگر آنها را تکرار نکنید. … بنابراین برای اشتباهات خود زانوی غم بغل نگیرید.


نتیجه جستجوی تگ “اشتباه-خود-را-تکرار-نکنید”

اشتباه خود را تکرار نکنید. اشتباهات رایج در تصمیم‌گیری. تصمیم گیری برای برخی افراد کار بسیار آسانی است، در حالی که امکان دارد برای عده‌ای دیگر تمرکز بر …


روان شناسی موفقیت/ اگر می خواهید موفق باشید این اشتباهات …

روان شناسی موفقیت/ اگر می خواهید موفق باشید این اشتباهات را تکرار نکنید … بسیاری از افراد به اشتباهات یا شکست‌های خود اعتراف نمی‌کنند؛ اما … اگر افراد موفق چنین اشتباهی را تکرار کنند هرگز در زندگی به اهداف خود نخواهند رسید.


سخنان بزرگان در مورد قبول اشتباه – چگونه با اشتباهات کنار …

سخنان بزرگان در مورد قبول اشتباه:همه ما کوله‌باری از اشتباه داریم که … گاهی وقت‌ها اینکه بدانید چه زمان باید دست از ادامه راه بکشید، کدام جنگ را ببازید، خود نیازمند خرد است. … موفقیت در این است که هیچوقت یک اشتباه را تکرار نکنید.


اشتباهات رایج مسافران در فرودگاه را بشناسیم – این 8 اشتباه …

اشتباهات رایج مسافران در فرودگاه را بشناسیم – این ۸ اشتباه را تکرار نکنید … شاید مسافران در طول مسافرت خود اشتباهات زیادی مرتکب شوند، اما برخی از آنها … در یک قسمت قرار دهید تا دردسر زیادی بابت این معطلی تحمل نکنید.


پست های مربوط به اشتباه

انسان هاى بدبختى هستند، آنها بار اشتباه‍‍ات ديگران را روى شانه خود حمل ميكنند و … فراموش نكنيد بخشيدن كسى به معناى قبول كردن آن فرد در زندگى و اجازه تكرار …


توصیه‌ای به ترامپ:اشتباهات آمریکا در عراق را درباره ایران …

توصیه‌ای به ترامپ:اشتباهات آمریکا در عراق را درباره ایران تکرار نکنید|دیپلماسی با ایران … واقعیت آن است که چنین برخوردی با مسائل ریسک تکرار اشتباهات … روحانی و تیم‌اش با مهارت دیپلماتیک خود به حصول برجام کمک کردند.


در حین کار و وظایف حرفه ای اشتباهی مرتکب شدیم. حالا چه کار …

دوباره این نکته را تکرار … به اذعان وی، مفیدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که اشتباه خود را به لحظه ارزشمند رهبری تبدیل کنید. … ولی بیش از حد عذرخواهی نکرده و تدافعی عمل نکنید.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر