PIKL

اینترنت خطری برای سیاره زمین!!

مهیب‌ترین اتفاقاتی که می‌توانند باعث نابودی سیاره زمین …

نابودی سیاره زمین سرنوشتی است که بر اساس ادعای دانشمندان، به صورت …. در این فیلم خطر اصابت سنگ‌های آسمانی با سیاره ما مورد بررسی قرار …


شهاب سنگ آموفیس به سرعت به زمین نزدیک می شود – الی گشت

… بسیار به کره زمین نزدیک شده احتمال دارد که در سال 2029 با این سیاره … و خطر برخورد آن ها با کره زمین بالاتر از شهاب سنگ آموفیس می باشد اما با …


آپوفیس ۹۹۹۴۲ ؛ باز هم خبری در مورد خطر برخورد کره زمین با …

آپوفیس ۹۹۹۴۲ ؛ باز هم خبری در مورد خطر برخورد کره زمین با یک سیارک باز هم هشداری در مورد برخورد … احتمال برخورد این سیارک با زمین صفر نیست. … شبیهسازی ذهن؛ چه اتفاقی می افتد اگر ذهن شما برای همیشه در اینترنت زندگی کند.


احتمال برخورد یک “سیارک غول‌آسا” به زمین در 23 شهریور؟!- …

23 شهریور ماه قرار است سیارکی غول‌آسا از کنار زمین عبور کند اما آیا احتمال برخورد این سیارک با کره زمین وجود دارد؟! … از سه میلیون مایل از کنار زمین عبور خواهد کرد. ناسا از وجود خطر بالقوه سیارکها خبر داده و اعلام کرده‌ است نباید نگران عبور این سیارک باشیم. بیشتر بخوانید. حقایقی جدید از ساختار داخلی سیاره عطارد.


سنگین‌ترین محموله فضایی به مدار کره زمین فرستاده می‌شود – YJC

سنگین‌ترین محموله فضایی به مدار کره زمین فرستاده می‌شود … ماهواره ارائه دهنده خدمات اینترنتی را به فضا بفرستد، اولین تلاش برای پرتاب موشک در … ماهواره‌ها درمداری به ارتفاع ۵۵۰ کیلومتری خطری فضای کره زمین را تهدید نخواهد کرد.


جدیدترین نقشه‌ی دیجیتالی زمین در اینترنت | دانش و فناوری …

ماهوار‌ه‌های رصدگر زمین مدام دور این کره می‌گردند، داده‌های ارزشمندی گردآوری می‌‌کنند، از زمین عکس‌می‌گیرند و از هر نقطه‌ی سیاره‌ی ما نقشه‌برداری می‌کنند. ناسا هدیه‌ی جدید خود را به کاربران اینترنتی تقدیم کرده است. … كره زمين‌، بيمار تب‌دار فراموش شده … از پرواز، خطرات کاهش اسید معده، ارتباط کم خونی با خطر ابتلا به زوال عقل.


لوسیان واکوویز: بیایید تا مریخ را به عنوان جایگزین زمین در …

اینها، به ما کمک می کند تا بفهمیم آیا این سیاره ها کوچک و سنگی هستند، مانند سیارات زمین سان در منظومه شمسی ما، و همچنین میزان نوری که از خورشید شان دریافت می کنند.


اینترنت فضایی یا اشغال فضا… – اتاق بازرگانی، صنایع، …

آیا میلیاردرهای جهان دنبال بهبود اینترنت برای ما هستند؟ … ظاهرا ایلان ماسک قصد دارد با این درآمد، یک رویای آینده‌محور دیگرش را هم عملی کند: زندگی روی سیاره مریخ. … بعد از اتمام عمرش در فضا از بین برود و خطری برای زمین ایجاد نکند.


پس از زمین/ در جستجوی سیاره انسان‌ها – مجله اینترنتی رهپویان

خطر برخورد شهاب سنگ. فضای بین سیاره ای. مقصد چهارم: فضای بین سیاره‌ای. فاصله از زمین: ۱ میلیون کیلومتر. مزایا: فضایی نامحدود برای ساخت زمین یا سیاره‌ای …


برنامه اسپیس‌ایکس برای توسعه اینترنت ماهواره‌ای – فرارو

این پروژه ده میلیارد دلاری با هدف پوشش اینترنت کل زمین آغاز شده است و این … از حد مدار پایین زمین شده و خطراتی را برای سایر ماهواره‌ها و نیز فضانوردان حاضر در … تجهیزات به مریخ در راستای اعزام فضانوردان به این سیاره را تامین کند.


مشاهده اولین خوشه ماهواره های پروژه استارلینک اسپیس ایکس در …

استارلینک پروژه ایلان ماسک برای تامین اینترنت سراسری در کره زمین با سرعت حداکثر یک … این 60 ماهواره پروژه استارلینک در مدار بسیار بالای زمین و ارتفاع 440 … فرستادن انسان به مریخ و تشکیل اولین جامعه انسانی در این سیاره شود. … تصور کنید طی تنها چند دقیقه از تهران به مشهد بروید آن هم ارزان و بی خطر.


پرتاب ماهواره‌های رهیاب یک شبکه بزرگ اینترنتی – BBC …

برای ارائه پوشش سراسری اینترنت در کل زمین، لازم است ۶۴۸ واحد در مدار قرار … های گسترده ای از سیاره که به شبکه فیبر نوری دسترسی ندارند شروع خواهیم کرد. … پنج سال از مدار خارج کنند تا خطر تصادف های احتمالی در فضا کاهش یابد.


ناسا تاریخ نابودی زمین را اعلام کرد – اقتصاد آنلاین

کارمندان ناسا اطلاعاتی را منتشر کردند که مدعی است کره زمین تا یک ماه آینده به … این اطلاعات تنها چهار روز بر پایگاه اینترنتی ناسا باقی ماند و بعد از آن … باید بیانیه‌های مرتبط با تهدیدات واقعی این خطر که کره زمین را تهدید می‌کند …


اسم خود را با “مارس ۲۰۲۰” به مریخ بفرستید – ایسنا

ناسا اعلام کرده است علاقه‌مندان می‌توانند با ورود به پایگاه اینترنتی این … که روی بدنه مریخ‌نورد “مارس ۲۰۲۰” چسبانده می‌شود به سیاره سرخ سفر کند.


توزیع اینترنت رایگان به کل کره زمین توسط نانوماهواره ها – …

شرکت اسکای‌فای اعلام کرده است که آن‌ها می‌خواهند از طریق فضا کل زمین را تحت پوشش وای‌فای قرار دهند. این پروژه اینترنت رایگان را در دسترس همه قرار می دهد.


” آری به علم …”

اینترنت خطری برای سیاره زمین!! فراتر از مشکلات عیانی که اعتیاد به مصرف سوخت‌های فسیلی برای وضعیت آب و هوایی کره زمین به وجود آورده، عامل پنهان جدیدی به نام …


عکس جدید و برجسته ناسا از کره زمین – اقتصاد نیوز

اقتصاد نیوز:بر اساس گفته “کریستینا کخ” که هم‌اکنون برای انجام ماموریت “اکسپدیشن ۶۰”(Expedition ۶۰) در فضا به سر می‌برد، این نقطه از سیاره …


آزمایش اینترنت بین سیاره ای توسط ناسا و سازمان فضایی اروپا

این شیوه برای روی زمین که شما می توانید ماشین های زیادی را هر جا که دوست دارید راه بیاندازید و از صحت کارکرد آنها اطمینان یابید، کاملا کاربردی و مقرون به صرفه است.


اسپیس ایکس ۶۰ ماهواره از پروژه اینترنت جهانی را به فضا …

اسپیس ایکس، روز پنجشنبه موفق شد محموله ‌ای مهم را به مدار پایین زمین ارسال کند که شامل ۶۰ ماهواره از پروژه اینترنت جهانی (استارلینک) این شرکت بود. … ماهواره‌ای این شرکت خطری را متوجه دیگر ماهواره‌های مدار پایین زمین نخواهد کرد. … استارلینک بخش مهمی از برنامه طولانی‌مدت ایلان ماسک برای استعمار سیاره سرخ است.


آخرین نقطه بدون اینترنت زمین کجاست؟ – همشهری آنلاین

همشهری آنلاین: تصور اینکه هنوز بخشی از خاک سیاره زمین وجود داشته باشد که در آن ساکنانش به اینترنت دسترسی نداشته‌باشند، بسیار دشوار است، اما …


۶ فاجعه که می‌توانند زندگی انسان روی زمین را نابود کند+تصاویر

این در حالیست که حوادث کیهانی می‌توانند سبب در معرض خطر قرار گرفتن … نشود می‌تواند برق و سیستم تهویه مطبوع و یا اینترنت را از بین ببرد. … در آن زمان می‌توان تصور کرد که زندگی بر روی سیاره زمین نیز به پایان خواهد رسید.


با مهم‌ترین خطرهای فضایی که زندگی ما را تهدید می‌کند آشنا …

… صحبت از خطرات فضایی مثل خطر جدی برخورد احتمالی یک سیارک به زمین به میان … برنامه جامع ۲۰۰ میلیون یورویی برای ایجاد سامانه دفاع سیاره ای خواهد بود. … هزار فضاپیما در مدار نزدیک زمین برای پوشش جهانی اینترنت مستقر کند.


کره زمین – آپارات

فروشگاه اینترنتی پارسیان کالا. 146 بازدید ۴ روز … مقایسه اندازه سیاره ها و ستاره ها با کره زمین · Daily clips ….. خطر برخورد یک شهاب سنگ با کره زمین در سال ۲۰۲۳.


اینترنت میان سیاره ای | فاوا نیوز

دانشمندان، مهندسین و برنامه نویسان مدتی است که بر روی اینترنت میان سیاره ای کار … علیرغم سرعت روزافزون ارتباطات الکترونیک در زمین، امروزه ارتباطات در فضا با … ارسال داده ها به صورت بسته، خطر از دست دادن آنها به خاطر تأخیرهای ناشی از مسافت را …


تا چه حد می‌توان به خورشید نزدیک شد و نسوخت؟ – خبرآنلاین

با وجود میدان مغناطیسی و جو زمین که نقش محافظتی در برابر خورشید دارد، آثار … به این ستاره سوزان نزدیک‌تر شویم، خطراتی بیشتری بروز می‌کنند.


امشب ناهید به هم نشینی برجیس می رود – ایرنا

وی با اشاره به این كه سیاره ناهید همسایه زمین است و قطری تقریبا برابر با زمین دارد، اما برجیس یا غول منظومه شمسی بیش از 800 میلیون كیلومتر با …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر