PIKL

بازدید مشترک از 285 کارگاه خانگی وغیرخانگی خرما در شهرستان دشتستان انجام گرفت/تصاویر

۲۸۵ کارگاه خانگی و غیرخانگی خرمای دشتستان بازدید شد …

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت : از ۲۵۸ کارگاه خانگی و غیر خانگی خرما در شهرستان دشتستان بازدید مشترک انجام شد .


285 کارگاه خانگی و غیرخانگی خرمای دشتستان بازدید شد | …

بازدید معاون توسعه مدیریت از پروژه ها و بناهای تاریخی اصفهان … 258 کارگاه خانگی و غیر خانگی خرما در شهرستان دشتستان بازدید مشترک انجام شد .


کارگاه‌های خانگی و غیر خانگی خرما در دشتستان بررسی شدند – YJC

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از ۲۸۵ کارگاه خانگی و غیر خانگی خرما برای مقابله با استفاده از قرص برنج بازدید شد.


بازدید مشترک از 285 کارگاه خانگی وغیرخانگی خرما در …

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت:استفاده از قرص برنج در انبارهای نگهداری خرمای خانگی وغیرخانگی در سطح شهرستان …


بازدید از ۲۸۵ کارگاه خانگی و غیرخانگی خرمای دشتستان

بازدید از ۲۸۵ کارگاه خانگی و غیرخانگی خرمای دشتستان … از ۲۵۸ کارگاه خانگی و غیرخانگی خرما در شهرستان دشتستان بازدید مشترک انجام شد.


طرح پایش اراضی کشاورزی روستاهای ورامین آغاز شد – ایرنا | …

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین از آغاز اجرای طرح پایش اراضی … از میزان، براساس نتایج پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، صبح … ابراز نگرانی از وضعیت مرزی به وجود آمده، طرح بررسی مشترک مشکلات مرزی را به . …. 285 کارگاه خانگی و غیرخانگی خرمای دشتستان بازدید شد.


قرص برنج بازهم در دشتستان قربانی گرفت – ایرنا

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در همین زمینه تیم … مورد کارگاه خانگی و صنعتی خرما را بازدید کردند که بیش از ۹۰ درصد این …


تورنمنت بین‌المللی تکواندوی صربستان|نایب قهرمانی … – …

5 آبان ماه) در شهر بلگراد … «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر … حضور آنالیزور است و در حال حاضر در دنیا کشورها آنالیز را انجام می‌دهند. … دنیا قرار خواهند گرفت و با بتوانیم با ایجاد تغییرات کوچک در ساختار ….. کارگاه فن بیان …


نایب قهرمانی تکواندو ایران در تورنمنت صربستان – ورزش 3

5 آبان ماه) در شهر “بلگراد ” برگزار شد. … «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر …


برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر