PIKL

بلندترین صدایی که تاکنون در زمین شنیده شده است!

بلندترین صدایی که در کره زمین شنیده شد – بیاسفر

صدای مهیبی که تمام ساکنین کره زمین آنرا شنیدند و تا فاصله 65 کیلومتری پرده گوش تمام افراد را پاره کرد. این بلند ترین صدایی است که تاکنون شنیده شده.


صدایی که کره زمین را 4 بار دور زد! – یک پزشک

در 27 آگوست سال 1883، صدایی در زمین شنیده شد که بلندتر از هر صدایی بود … کراکاتوآ که بین جاوا و سوماترا در اندونزی واقع است، این صدا شنیده شد، این صدا دو … آتشفشانی در کراکاتوآ منفجر شده بود، جزیره را دوپاره کرده بود و دود و …


۱۰ تا از بزرگ‌ترین انفجار های تاریخ در کره زمین! | عجیب‌ترین

این مطلب به یادآوری بزرگ‌ترین خطراتی می‌پردازد که تاکنون زمین و حیات روی آن‌را تهدید … شوک ناشی از انفجار برابر ۵ ریشتر تخمین زده شده است. … در ۲۷ آگوست سال ۱۸۸۳، صدایی در زمین شنیده شد که بلندتر از هر صدایی بود که تا آن …


مهیب ترین و بلندترین صدایی که تاکنون در زمین ایجاد – …

مهیب ترین و بلندترین صدایی که تاکنون در زمین ایجاد شده است: صدایی که در سال … موج این صدا ۴ بار دوره کرۀ زمین چرخید و از فاصله ۴۸۰۰ کیلومتری نیز شنیده شد.


بلندترین صدای ثبت شده در تاریخ چیست؟ | صدانما

وقتی از ما پرسیده شود که بلندترین صدایی که شنیدیم چیست پاسخ های … تا 5000 کیلومتر آن طرف تر مانند صدای شلیک توپ جنگی شنیده شده است.


بزرگ‌ترین انفجار های تاریخ در کره زمین! – آخرین خبر

شوک ناشی از انفجار برابر ۵ ریشتر تخمین زده شده است. … در ۲۷ آگوست سال ۱۸۸۳، صدایی در زمین شنیده شد که بلندتر از هر صدایی بود که تا آن … مهمی برسند: از سال ۱۸۱۵ تاکنون هیچ فوران آتشفشانی‌ای به قدرت تامبورا رخ نداده است.


نجوم – مهیب ترین و بلندترین صدایی که تاکنون در زمین ایجاد …

مهیب ترین و بلندترین صدایی که تاکنون در زمین ایجاد شده است: صدایی که در سال … موج این صدا ۴ بار دوره کرۀ زمین چرخید و از فاصله ۴۸۰۰ کیلومتری نیز شنیده شد.


بلند‌ترین صدای تاریخ ناشی از چه بود؟ – همشهری آنلاین

همشهری آنلاین: زمین در آگوست سال ۱۸۸۳ بلند‌ترین صدایی که در طول تاریخ … ايجاد صدا، شنيدن مجموعه‌اي از صداهاي بلند،‌شبيه به صداي توپخانه‌هاي جنگي در … صداي انفجار تا حدي بلند بوده كه پرده گوش نيمي از خدمه كشتي پاره شده‌است.


فیلمی از صداى عجيب در آسمان كه مدتى است در نيم‌كره شمالى …

شنیده شدن صداهای عجیب چند سالی است که در نیم‌کره شمالی زمین اتفاق می … گفته می‌شود نمونه این صداها در نقاط مختلف دنیا نیز شنیده شده و ناسا …. عجیب ترین سبک سرقت که تاکنون دیده اید+فیلم …. صدای زمینم از دس کارای آدما دراومده.


صداهای مرموزی که معلوم نیست از کجا می آیند! – الی گشت

این صدا هیچ وقت متوقف نمی شود و در شب ها حتی بیشتر هم شنیده می شود به طوری که گاهی … واقعا چه چیزی باعث این صداهای عجیب و غریب شده است؟ … آیا بشقاب پرنده ی مریخی ها که در بالای جو زمین در حال پروازند باعث این صداها هستند؟ … من تقریبا از دوران کودکی تا کنون این صدا را میشنوم و همیشه فکر میکردم صدای …


صدای وحشتناک و عجیب از آسمان آستارا چیست؟ – تابناک | …

پدیده ی شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان در یکی از روستاهای شهرستان آستارا به … مدت زیادی است که مردم نیمکره ی شمالی صدایی عجیب از اسمان میشنوند، این صدا … بخشی از این امواج در ارتفاع ۱۰۰ تا ۳۵۰ کیلومتری از سطح زمین جذب شده و … در پشتیبانی از تأثیرات هارپ و ادعاهای مربوطه تا کنون در مجامع علمی مطرح و یا …


قدرت کابالا: شگردی برای روح و روان

این راز یگانه، شامل و در برگیرنده ی تمام قاعده هایی است که تاکنون آموخته ایم. … همتا از خرد که شامل بر تمام قاعده های گفته شده در این کتاب است را به شما هدیه می دهند. … او جعبهای سنگین را با صدای تالابپ روبه روی استادش بر رمیزی نهاد و از او تقاضا کرد که … برجسته یکی از بزرگترین غولهای معنوی بود که تا کنون بر زمینی قدم نهادهاند.


‘دروازه جهنم’ عمیق ‌ترین چاه ساخت بشر – BBC News فارسی

بیرون می کشیدند … میکروفون صدای غرشی ضبط کرد که دانشمندان نمی توانستند توضیح بدهند چیست.


Bloop : صدایی اسرارآمیز از ژرفای اقیانوس – یک ستاره در هفت …

تصویر بالا، نمودار تصویری یک صدای بلند و غیرمعمول است که در سال 1997، توسط … با وجودی که بلوپ ها از بلندترین صداهای ضبط شده در اقیانوس های کره ی زمینند، منبعشان هنوز ناشناخته مانده است. … از 1997 تاکنون دیگر بلوپی شنیده نشد هرچند که صداهای بلند و … زمین در لحظه تحویل سال از فضا چگونه دیده می شود؟


قسمت دوم: یک اسم برایش بگذارید و تصمیم بگیرید که چه …

استودیو صدا; صداهای رایگان … اگر اسم هوشمندانه پادکست شما را کسی پیدا نکند محتوای شما شنیده نمی شود. … یک اسم ساده برای پادکستتان انتخاب کنید یا یک اسم کمتر شنیده شده … که شنونده را موقع شنیدن خسته نکند چیزی بین۲۰ تا ۴۵ دقیقه است. … ناسا تا کنون صداهای ضبط شده بسیاری را از محیط خارج از جو زمین …


فجایع طبیعی که دنیا را زیباتر کردند – بیتوته

زیر این دریاچه دهانه آتشفشانی است که عمیق‌ترین قسمت آن ۵۹۲ متر عمق دارد. ترکیب …. این انفجار جان ۳۶هزار نفر را گرفت و صدایی تولید کرد که از فاصله ۴۸۰۰ کیلومتری شنیده شد. این بلندترین صدایی است که تاکنون روی زمین ثبت شده است.


هراس آمریکا از برجام در ۲۰۲۰ – ایرنا

به همین دلیل است که مقام های آمریکایی، مدام نسبت به پایان‌یافتن مدت … صدای خرد شدن ساحت‌های سنتی در جامعه ایرانی شنیده می‌شود. … مهلت گروه ویژه اقدام مالی بار دیگر تمدید شده است اما همچنان خبری از … مصلحت نظام روبه‌رو شد و دراین‌باره گفت که تا کنون رهبر معظم انقلاب در این زمینه هیچ دستوری را به ما ابلاغ نکرده‌اند.


می گویند از زاهدان بترسید | میدان

اما روی دیگر سکه تصویری است که مردم زاهدان از شهرشان می شناسند. … الهه می‌گفت به‌خاطر شایعاتی که قبل از حضورش در زاهدان شنیده بود، دو ماه اول حضورش … بومی‌سازی دانشگاه‌ها یکی از این سیاست‌ها است که موجب شده ۹۵ درصد از داوطلبان … جای دیگر گلوله صدایی ندارد ولی اینجا آنقدر بزرگ می‌کنند و بزرگ می‌کنند که همه صدای آن را بشنوند».


فهرست کتابهای معرفی شده در تایم – تقویم

تسلی بخشی های فلسفه،یکی از آخرین آثار آلن دو باتن است، که تاکنون بیش از … آیا اکنون آنقدر خردمند و پخته شده است که بتواند به آنها کمک کند؟ … از مهبانگ گرفته تا مکانیک کوانتوم و از تکامل تا زمین شناسی به بحث می پردازد. …… برای شنیدنِ یکی از گفتارهای این کتاب با صدای مرحوم افشین یدالهی روی دکمه زیر کلیک کنید.


تاکید دوباره برایان هوک: اگر جمهوری اسلامی به ما … – صدای …

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران بار دیگر تاکید کرد که … ویسکی «ماکالان ۱۹۲۶» گران ترین مشروب الکلی است که تاکنون در یک حراجی فروخته شده است. ….. آب در زیر سطح ماه، به این نزدیکترین کره به سیاره زمین بفرستند. ….. فیلترشکن · تماس با ما · اشتراک خبرنامه · ماهواره ها · شنیدن برنامه‌ها با تلفن.


فجایع طبیعی که دنیا را زیبا تر کردند – گلاسه

این حلقه به ما نشان می‌ دهد که سیارک هنگام برخورد چقدر بزرگ بوده است. …. این انفجار جان ۳۶هزار نفر را گرفت و صدایی تولید کرد که از فاصله ۴۸۰۰ کیلومتری شنیده شد. این بلندترین صدایی است که تاکنون روی زمین ثبت شده است.


بطری خالی‌ را در سطل انداختید؟ واقعاً «هیچ» کاری برای … – …

مثلاً شاید شگفت‌زده شوید از شنیدن اینکه در ساخت خودروها و هواپیماهای امروزی ۵۰درصد پلاستیک به کار رفته است. … سازمان دوستان زمین برنامۀ پلاستیکی خود را از سال ۲۰۱۶ آغاز کرد؛ … همۀ این‌ها به این تصور منجر شده است که شاید در آستانۀ پیروزی … بزرگی که تاکنون حاصل شده است، نشانه‌های امیدبخشی به چشم می‌خورد.


ایده های جدید کارآفرینی – دکتر رضا نصیری سوادکوهی

ایده های جدید کارآفرینی موضوعی است که می خواهم به آن بپردازم. ….. صنعت ما دارای یک ویژگی منحصر بفرد است که تا کنون هیچ استارتاپی نداشته ؛وآن ….. استارتاپ میتواند تشخیص دهد که صدا واقعى است یا کامپیوترى ساخته شده است ….. برای اولین بار است که می‌شنوید اما اگر حیوان خانگی دارید قطعاً از شنیدن این اسم خوشحال خواهید شد.


۲۳ مهر؛ پایان اعتصاب اول مطبوعات/ سرهنگ‌ها رفتند، روزنامه‌ها …

امروز ۲۳ مهر یادآور پایان اولین اعتصاب مطبوعات ایران (در سال ۱۳۵۷) است که البته … با این حال بسیاری بر این باورند که هر قدر اعتصاب اول (۱۹ تا ۲۳ مهر ۱۳۵۷) … یکی هم با صدای بلندتر برای اینکه احتمالاً سرهنگ‌ها هم بشنوند، گفت: بچه‌ها … تندی شده بود و صدای فریادهای باستانی را تعدادی از اعضای تحریریه شنیده بودند.


زمین لرزه‌ای قوی پایتخت نپال را لرزاند – رادیو فردا

زمین لرزه‌ای قوی ظهر امروز (شنبه) اطراف کاتماندو، پایتخت نپال را لرزاند. … شنیدن پخش زنده … زلزله دریافت نشده اما آسوشیتدپرس به نقل از وزیر اطلاعات نپال گزارش داده است که ساختمان‌های زیادی بر اثر … این زلزله در مناطقی از کشور هند نیز احساس شده است. ….. مایک پمپئو می گوید آمریکا صدای مردم ایران را می شنود و از آنها حمایت می کند.


گنجشک خانگی – متمم

رنگ‌شان در دود، خاکستری شده و صدایشان در میان غرش ماشین‌ها و تأسیسات خانه‌ها و کارخانه‌ها، … بر همین اساس است که گنجشک خانگی (House Sparrow) غیر از قطب شمال، قطب جنوب و … تصاویر مهاجرت پرندگان – کوچ پرندگان در جستجوی زمینی برای زندگی … و صدا هستیم و برای اینکه صدامون شنیده بشه خیلی بلندتر از معمول حرف می زنیم).


CV Print Page – دانش نفت

در تاریخ صنعت پتروشیمی تا بخواهید از این دست کلنگ‌ها به زمین خورده است، برخی … است، ماشین امضا شده، تخصص ندارد، کلنگی را به زمین زده که تاکنون ژنرال‌های این … دیالوگ و ادبیات مشترک رسید، صدایی که برای شنیده شدن آن نه نیازی به توئیت …


سال های تاکنون

تو هياهوي صدا ها ، يه سكوت مهربون بود … همچنین سه کتاب از سوی نشر فصل پنجم تجدید چاپ شده است … و در دست دیگرش رادیوی ترانزیستوری که احتمالا آژیر قرمز را ازش شنیده بود و بی هوا برش … ترکید، مرد دسته ی رادیو را که در دستش مانده بود، محکم به زمین زد و ناسزاگویان به آسمان ….. که در آن سال ها بلند ترین صدا ،تنها صدای جنگ بود.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر