PIKL

به لطف الهی هیچ وقت کم نمیارم…صبر

چهار اثر از فلورانس – وقت سحر

وقتي دست به دعا بر مي دارند براي خرد لايتناهي تكليف تعيين مي كنند كه از كدام راه خواسته ي آنها را برآورد. …. مدام بگوييد: در برابر خير و صلاحم بيدارم و هرگز فرصتي را از دست نمي دهم. … اينكه شرحش نميدم دليل كوچيك و كم اهميت بودنش نيست؛ به اين دليله كه نمي خوام برگردم و ….. و بايد در پرتو لطف الهي و به طرزي عالي عينيت يابد.


علت گرفتاری برخی افراد و راحتی برخی دیگر چیست؟ – …

خیلی ناراحت است و می‌‌گوید من هیچ امیدی به خدا ندارم، آینده‌‌ام سیاه است، من … حال با آنکه خداوند برای هدایت بشر چیزی کم نگذاشته است، اگر کسی به همه وسایل هدایت و … گردد و در آخرت سبکبار باشد و این خود، لطف و رحمت خدا نسبت به بنده مؤمن است. … گاهی گرفتاریها به خاطر آنست که مورد آزمایش و امتحان الهی قرار می‌‌گیرد.


مگر خدا نگفته بخوانید مرا اجابت کنم شما را؟ | گروه اینترنتی …

ببینید غالبا دختر خانمها در سنین پایین خواستگار دارند (البته …. ولی به شماخواهرانه میگم که هیچ وقت از لطف خدا نا امید نشید. ….. عزیزم این دنیا خیلی گذراست هیچوقت بخاطر اینکه جواب دعا تو نگرفتی از خدا رو برنگردون صبر خدا زیاده. …. یعنی تا کل مملکت یا یک قومی اصلاح نشه خدا نمیاد تر و خشک رو از هم جدا کنه .


اگر انسان در دنيا به زني كه دوستش دارد نرسد؛ آيا در آخرت به او …

«حوری از خیمه خود بیرون آید و روی به تخت مؤمن كند و چون به نزد مؤمن می‌آید با پانصد سال از سال‌های دنیا همدیگر را بوسه زنند که برای هیچ کدامشان، …


دلم شکسته؛ در لحظات سختی خدا را چگونه صدا زنم تا پاسخ دهد …

اما چیزی که نمیدانیم این است که باور وتصور ما از ذات اقدس الهی، دعا و اجابت اشتباه است. …… و به ضرر فرزند است، در حالى که لطف و رحمت الهى هرگز جدا از عدل، حکمت ….. آيا اگر در برآورده شدن حاجت تاخير افتد، اعتماد ما به خدا کم رنگ مي شود؟ ….. ای پسر بدان من صبر بر چیزهای تلخ را چشیدم و چیزی تلخ تر از فقر نیافتم.


دل نوشته ها – سمت خدا

به حول وقوه الهی وعایت اقا امام زمان عج این کار امکانپذیره ان شاالله. …. دوماهه سمت گناهی که اذیتم میکرد نرفتم و این فقط میتونه لطف خدا و دعای شماها در حقم باشه. ….. به روت نمیارم فکر میکنی حالم خوشه؟ ….. هیچ وقت چیزی به زور از خدا نخواه من اینو تجربه کردم که دارم بهت میگم . …… سالها حاجتی داشتم و کم صبر، اما ب بهترین شکل برآورده شد.


هیچ کار خدا بی حکمت نیست | داداش رضا

هر کسی تو دین داریش به این درکی که من گفتم برسه دیگه هرگز …. خدا خیلی در حقم لطف کرده … …. هر کسی به خدا اعتماد کنه ترساش کم میشه و هر کسی از خدا دور بشه همش استرس داره و میترسه . . … بابای من آزمایش الهی من بود… …… صبر داشته باش به خدا …… این قدر می دونم که تا خدا نخواد از دست بنده خدا هیچ کاری بر نمیاد.


پروردگارا…تو کمک کن…!!!

هرگز نذار تنهایی ، تو را به آغوش كسی ببرد ، … نخـــــــواهد داشت بیشتر از منــــ کسی طاقت کمـــ محلی هایت را ندارد بــــــــــــرو! ….. گاهی نباید صبر کرد ….. با لطف تو توانستم شامی ‌عالی برای دوستانم مهيا کنم و روز خوبی را با هم بگذرانيم . …. بار الهی … ما رو برای هم تا ابد حفظ کن … سلامتی و طول عمر باعزت به ما و خانواده هامان عنایت فرما .


صبر و شکیبایی

(خضر)گفت:«تو هرگز نمی توانی با من شکیبایی کنی!( … ولی آن حضرت باز رشته صبر را از کف نمی داد،و چشمه زلال شکر و سپاس الهی را به کفران و … مایوس تر ساخت،درهای رحمت الهی به روی او گشوده شد و نه تنها اموال و فرزندانش به لطف الهی به …


و خداوند سکوت را آفرید

تا کم کم خارج شود زهرش از بدن نیمه جانش … برای تخريب هم ديگر ميجنگند و ساعت ها و ماه ها وقت گران بها را صرف دشمنی میکنند … این آدم ها هستند که عوض شده اند و انسانیت را به هیچ فروخته اند. …… الهی. نظر خود بر ما مدام کن. و به وقت رفتن بر جان ما سلام کن. الهی. می دانی که ناتوانم پس از …. و اگر بهشت نباشد صبر و تحمل زندگی دوزخ چرا؟


دعايي كه قطعا مستجاب مي‌شود

در امتحانات الهی صبور باش و به نظرات دیگران زیاد اهمیت نده. ….. به تجربه ثابت شده که هیچ وقت دعا نکنم چون همیشه بدتر شده نه 1بار نه …. کم دارم. هنوزآماده نیستم. خواهشا دعام کنید به حق همین ماه مشکلات …… کنید که خانواده اش راضی بشن و برگردن من به لطف و معجزه خدا ایمان دارم …… منم ی پسرو دوس دارم خواستگاری نمیاد.


برچسب “حکمت امتحان الهی” – پرسش و پاسخ – پایگاه اطلاع …

خداوند هيچ‌‌گاه به کسي ظلم نمي‌‌کند و هيچ کسي از خدا عادل‌‌تر نيست و خداوند عالم … همين دنيا گردد و در آخرت سبكبار باشد و اين خود لطف و رحمت خدا نسبت به بنده مؤمن است. … را برگزيده‌‌اند، آزار و زخم زبان فراوان خواهيد ديد، اگر صبر پيشه کنيد و استقامت … حکمت امتحان الهی: از آنجا که خداوند از همه امور آگاه است، لذا امتحانات الهي براي رفع جهل …


چرا هر چقدر دعا می‌کنیم اجابت نمی‌شود؟ – YJC

تأخیر و عدم اجابت دعا، نشان كم لطفی و كم محبتی خدا نیست، بلكه گاهی بر … ناامیدی در شما به وجود آمده، مشكلات زندگی امتحان الهی است، باید با صبر و … امّا در واقع زندگی شان سراسر پوچ و بی معنا است و هیچ نتیجه و پاداش … این لطف بزرگى است كه به این وسیله ارتباط عبد با معبود حفظ مى گردد. ….. با درود و وقت بخیر !


وظيفه ام در مقابل زنايي كه كردم (مرجع تقلید: آیةالله فاضل … – …

به همين منوال پيامكي بود كه يكبار از مريضي كم خونيش گفت و گفت اگه ميتوني برام … ميكردم بعد از چند وقت ديگه چادرش رو گذاشت زمين و به بچه هاش ميگفت دايي هست. … نميدونم اون رو كه دسترسي به هيچ امكاني نداره با سه بچه كوچيك بايد چيكار كنه؟ …. از خود ناامید شویم اما اگر به لطف الهی و رحمتش نگاه کنیم باید خود را اهل نجات بدانیم.


ذکر یونسیه و برآورده شدن حاجت در کلام امام صادق (ع) | دلدادگان

ذکر یونسیه در سجده از جمله اذکار مجرب الهی می باشد ، که موجب برآورده شدن حاجت و رفع …… که همیشه به لطف و محبت های خداوند امیدوار باشیم و هیچوقت ناشکری نکنیم و امیدمون رو قطع نکنیم. … اره سخته ما انسانیم خطا کار، کم تحمل، صبرمون زیاد نیست. …. اگر به خدا اعتماد کنم و صبر کنم قطعاً از مسیر اصلی منحرف نشدم و چیزی از دست ندادم، …


عشق الهی را سپاس

وقتی همه ی درها به روت بسته می شه، حتماً خدا می خواد پاداش بزرگی بابت صبر و …. اما هرگز از یاد نخواهند برد که باعث شده‌اید چه احساسی نسبت به خود داشته باشند … مهر علي تمام لطف خداست …. می خواستم به اندازه ی جیبم خانه ای در پایین شهر اجاره کنم.


حدیث های قدسی که من را لرزلند – در جستجوی موفقیت – blogfa

خداوند فرمود: موسی مادرت در اثر فضل من، بر تو ترحم می کرد. …. من آسمان ها و زمین را مملو از ملائکه کرده ام که هرگز از تسبیح و عبادت من خسته نمی شوند …


ابوسعید ابوالخیر (رباعیات) – ویکی‌نبشته

یا رب که ز چشم زخم دوران هرگز, دردی نرسد نرگس بیمار تو را … کز لطف برآر حاجتم در دو سرا, بی‌منّت خلق یا علی الاعلا …. ای آینه حسن تو در صورت زیب, گرداب هزار کشتی صبر و شکیب ….. نردیست جهان که بردنش باختنست, نرادی او بنقش کم ساختنست …… بنگر به جهان سر الهی پنهان, چون آب حیات در سیاهی پنهان.


بهمن ۱۳۹۴ – زندگی مثبت

خانواده ای کم جمعیت، مهربان و صمیمی داشته باشد که مرا به اندازه ی دختر خودشان … او مرا با همه ی هستی ام می پذیرد و دوست می دارد و هرگز در پی تغییر من مطابق میل خود نیست. …. آن کسی که همسر الهی شماست را به سویتان جذب کنید، هیچ ارتباطی به شما ندارد. ….. امیدوارم آنها در کنف حمایت پروردگار قرار گیرند و لطف خداوند شامل حالشان شود و مرا …


مطمئن‌ترین و نزدیک‌ترین راه برای اجابت دعا – موعود

همۀ اولیای الهی درهای رحمت پروردگارند؛ امّا درِ رحمت امام حسین(ع) فراخ‌تر است. … همۀ شیعیان به این حکم عمل کردند و هیچ کس مبتلا به وبا نشد. …… خدا بزرگه هیچ وقت ناامید نشید از خدا میخوام ک دعای تک تکتون برآورده بشه البته اگر ب نفعتونه. ….. کم نبود برای عروسی ولی پدرم یهویی رفت برام دعا کنید خدا بهم صبر بده.


هدف خدا از آفرینش انسان و جهان چه بوده است؟ اگر … – پاسخ به شبهه

آیا به خداوندی خدا چیزی اضافه یا از آن چیزی کم میشود؟ … در ضمن توضیح داد که خلق همه تجلی اسمای جلالیه و جمالیه الهی است. … به سر ما می اید ما باید با صبر و بردباری این مشکلات را آسان کنیم. …. با سلام خدمت دوستان به نظر من رابطه خدا با ما عشقه شما هیچ وقت چیزی که دوست ندارید درست نمیکنید من خلقت خودم رو از عشق …


نحوه نوشتن نامه به فرشته ها | قانون جذب

و این نکته مهم رو فراموش نکنید که هیچوقت از فرشته خودتون و دیگران نخواید که موجب آزار … فرشته نگهبان عزیز لطفا با قدرت الهی که داری من رو در این کار یاری کن و بقیه خواسته هاتون. … دوستای خوبم, لطف بخش “سوالات متداول نامه نوشتن به فرشته ها” رو هم چک کنید, … ممنونم واقعا از شما که به تمام سوالات با حوصله و صبر جوابگو هستین.


حرفهای تنهایی من با خدا

حرفهای تنهایی من با خدا وقتی به علاوه خدا باشی منهای هر چیزی زندگی می کنی. … آنجا چندین آزمایش گرفتند معلوم شد که لطافتم پایین آمده. … به دانشگاه می روم و درس می خوانم و یا در بین مردم می روم از یاد خدا غافل می شوم، لطف بفرمایید توصیه ای بفرمایید. … و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی … اونی که صبر میکنه قبول میشه. اما.


اس ام اس – حرف هایی برای نگفتن – blogfa

گرگها هرگز گریه نمیکنند اما گاهی عرصه زندگی چنان بر آنها تنگ میشود …. به من بی اس ام اس کمک کنید ، الهی خیر از گوشیت ببینی ، اجرت با مخابرات ! … باید به شکمشون رسید ٬یه کم سطح بالا فکر میکنن !!! …. به لطـــــــــــفِ تــــــــــو… …. قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . ….. روزی که غصه سراغم نمیاد.


قیمت مسکن در سال ۹۸ کاهش می‌یابد یا افزایش؟ – روزنامه جوان

البته تاکید کنم که منظور از کاهش شیب قیمت‌ها به هیچ وجه کاهش قیمت نیست ….. درکت میکنم منم همین شرایط برام پیش اومدولی لطف خدا بود که تونستم ی … الهی امین . …. رفت من از پارسال تا الان صبر کردم کا قیمت ها پایین بیاد بالاتر رفت و …… ها در بازار مسکن که عمدتا ملک را با سی درصد قیمت می‌خرند و وقت می‌خرند تا …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر