PIKL

به من بال بده برای رهایی ازین بن بست

به من بال بده برای رهایی ازین بن بست

نامه هایم، دوست داشتنی ها و دغدغه ها و گاه گاهی هم دلتنگی هایم…


6 راه قدرتمند برای رهایی از بن بست ذهن یا همان بن بست فکری

با وجود اینکه نمی توانم دقیقا به شما بگویم که چگونه مشکل را حل کنید ولی می توانم با چند نکته به شما برای گذر از این بن بست ذهن و رسیدن به مرحله …


لالایی ها… (یی که شنیدم – گوگوش

به عاشق شدنِ من نگاه کن که چه زیباست. حریرِ نفسِ من پُر از … که من با تو شکفتم پر از اشک پر از راز. تو هر ذره ی ….. از این بیراهه ی تردید،از این بن بست می ترسم من از حسی که ….. تو همون گرگ بدي كه با ….. بالاتر از شفایی از هر چه بد رهایی ای شكل تازه …


Reza Pishro – Khoone Ezhdeha Lyrics | Genius Lyrics

Khoone Ezhdeha Lyrics: من تو اوجم / و یه صدایی مدام میگه پروازو به خاطر بسپار / من آرومم وقتی خودمم / وقتی … پس تو عرضت رو نشون بده به کودن بگو زندگی یه قمار گنده است من برنده ام اینه شعار بن بست … ما آماده ایم که آوازه ای رو به گوش برسونیم و بالا بریم … من ساکمو جمع کردم و از این شهر رفتم تهش … Release Date April 12, 2018.


نسخه طلایی خروج از بن بست های زندگی – افکارنیوز

آنچه عیار انسان ها را به خوبی می سنجد زندگی در مشکلات و بن بست هاست و اینکه برای رهایی از بن بست های زندگی چه تصمیمی می گیرند . … است که با عمل به این نسخه میتوان به راحتی تمام بن بست های زندگی را تخریب کرد . … 2)(وَ مَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً:و هر کس از خدا پروا کند، [خدا] براى او راه بیرون‌شدنى قرار مى‌دهد.


دیوان بیدل دهلوی/۳ – ویکی‌نبشته

همنشین با من ز تشویش هوسها کین مگیر****خوابم از سر می‌برد نام پر بالین ….. داری به فسون‌ها نشود تیز بیدل به فغان زین قفست نیست رهایی****ای خاک به خون …. است و بس بیش از این نتوان به افسون محبت زیستن****داغم از اندیشهٔ وصلی …… چشم شهلایش خیال از هر بن مویش به چندین نافه می‌غلتد****ختنها پایمال نکهت …


گنجور » صائب تبریزی » دیوان اشعار » تکبیتهای برگزیده

مثلاً برای پیدا کردن شعری که مصرع ریخت پیش بط می سبحهٔ صد دانهٔ من مصرع دوم آن است باید بیتهایی را نگاه … با کلیک بر روی هر بیت به صفحهٔ مخصوص آن هدایت می‌شوید. …. بیش ازین در پا میفکن خاکسار خویش را …… که رخنه‌های قفس، رخنه رهایی نیست ….. کوچهٔ زنجیر بن بست است در ظاهر، ولی …… به ذوق نشاهٔ طفلی، می دو ساله بده.


قسمت من از تو … | عاشقانه‌ها

از این بیراهۀ تردید از این بن بست میترسم من از حسی که … چه خبــر از تمام خوبی هایت و تمام بدی های مــن ؟ … ماه من ! مراقب خاطراتمان ، روزهای با هم بودنمان .. خلاصه کنم بهونه موندنم مراقب خودمون باش ! … من تو را به کسی هدیه می دهم که صدای تو را از دور، در خشم، در مهربانی، ….. تاجايي كه ديگر نه اشتياقي براي پرواز داشته باشم و نه اميدي به رهايي.


مصاحبه با همسفر افسانه، در روز تولد یک سال رهایی – …

بین من و مسافرم حرمت وجود داشت، با این حال که فهمیده بودم، مسافرم مصرف … شود و امید داشتم و تلاش می کردم، به بن بست می خوردم، ولی امید من جواب داد، از … خودش آمد، به خاطر این که وقتی آمد و کنار من نشست به او گفتم، چقدر بوی بدی … کردم، از این که به این مکان آمدم خیلی خدا را شکر کردم و به آن قضیه بال پرواز رسیدم.


دل نوشته؛ بال های قوی و عزمی راسخ – Congress60

اگر به دوران اعتیاد مسافرم برگردم کتاب از ورق زدن من خسته می‌شود. … را رفتم و به بن‌بست می‌رسیدم، منتظر یک نشانه بودم که پناه ببرم و بگویند که اعتیاد درمان می‌شود. … بسازیم و اگر روزی در حق ما بدی کرد، آجری از این دیوار برداریم و این بی‌انصافی … مسافرم زودتر و بهتر به پایان سفر و رهایی برسد و نقش منِ هم‌سفر …


مرا بخاطرت نگه دار – رهایـــــــــــــــــــــــــــــــــــی

رهایـــــــــــــــــــــــــــــــــــی. … تاريخ : پنجشنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۴ | 12:56 | نویسنده : مامان قوقولی | آرشیو نظرات …


اسفند ۱۳۹۰ – دل نوشته های تنهایی هایم

خبر مرگ مرا با تو چه كس مي‌گويد ؟ … یه جای دور خیلی دور از اینجا دور از همه دور از این آشناها دور از زندگی … حتی اگر من در حق تو بدی کرده باشم … کوچه ها را در انتظار رسیدن به کوچه ای بن بست …. دانه های نقره گون باران رحمت در طلوع دل انگیز صبحی دوباره مرهمی بر زخم هایش شده و کلید بخشش و نسیان بدی و زشتی واسطه ی رهایی اش می شود.


دوبیتی شماره ۲۷۵ : ای شه دیوانگان با تو رهایی خوش است | دلبرگ

دوبیتی شماره ۲۷۵ : ای شه دیوانگان با تو رهایی خوش است … عشق می آید ز هر کوی و ز هر بن بست · دوبیتی شماره ۳ : بخوان و برقص نگارا در این خوابگاه خزان …… دوبیتی شماره ۷۶۴ : سر صبح آمد آن مه که بیا بیا از این ره · دوبیتی شماره ۷۶۵ : شار بده ای دل من …


شعر – خانه ی دوست کجاست؟

بس که جفا ز خار و گل دید دل رمیده‌ام همچو نسیم از این چمن پای برون کشیده‌ام. شمع طرب ز … تا تو به داد من رسی من به خدا رسیده‌ام. چون به …. در بن زنبیل خود هم بطلب ای فقیر. چست شو … مزاج دهر تبه شد در این بلا حافظ کجاست …. یا به نزد خویشتن راهم بده …… زیرا چه بسیار رهایی ها که به دلتنگی ها و گاه فراموشی ها می انجامد.


مهر ۱۳۹۱ – پرنده های بی وطن

پرنده های بی وطن خدایا عشق من پاکه درست که عشقی از خاکه منم اون عاشق خاکی که از عشق … اجازه بده دلت خالی شود از تیرگیها … + نوشته شده در شنبه بیست و دوم مهر ۱۳۹۱ ساعت 16:25 توسط مصیب دیداری | نظرات … نماز عشق را آخر با خون و دل وضو کردم … در این بن بست ظلمانی رهایی را چه می دانی … بی نیاز از این زبان لال گفتن دوست دارم.


بن بست معرفت

[ پنجشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۰ ] [ 19:47 ] [ هستی ] [ نظر بدهید ] … پیرمردی که صبح زود از خانه اش خارج شده بود با ماشینی تصادف کرد و عابران به سرعت … دختر زیبا، ندای حق تو را خواند از این برزخ تو را رهاند جاودان در قلبهای پاک مردمان ….. اهالی شهر از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان، برای رهایی از چنگال مرگ به داخل قلعه …. ونگهبانی بده؟


چهارشنبه ها با ناهید 6 | خانه توانگری طوبی

گفتگوی دکتر شیری با استادش بانو ناهید معتمدی در مراقبت از جان. رهایی از حال بد افسردگی … گاهى اوقات فکر میکنم چقدر درسهاى ناهید معتمدى عزیز به من بعد از سی سالگى …. کلیپ ۱۴ افراد همیشه دوست دارند که بدانند بن بست روحیشان را کس دیگری هم تجربه کرده است. … ممنونم ازین درستون نگاه تازه ای بود برای رهایی از افسردگی.


خدایا – شمس هشتم – blogfa

خدای من! بال پرنده امید را با تیر یأس مشكن و در كوچه اشتیاق، مرا به بن بست نومیدی … کنیم که اندوه ما به سبب بی توجهی از نعمات تو سردرگمی مان، از این روست که درس …


”ساده برای خودم” ”نتها واسه دل تنهام’

درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . … درد دل من در این کاغذ کوچک جا نمی شود! … وقتی که بن بست غربت … از این فصل سکوت و شب غم بارونو بردارم ….. براي تلافي کارهاي بدم برام فرستادي دست و پا زدم اما تو هميشه کاري کردي که به صلاح من است. …. و تو یکی باشه · پیدا کردن دوست که از تنهایی بیرون بیایی · رهایی از غم وقصه ها زندگی …


شماره 1126 – شرکت توزیع نیروی برق استان البرز

با اشاره به اینکه در دید ما اجير اراک شنواره سره دو سال اخیر، ا یش را رها تها، جمهوری اسلامی ایران با …. رهایی از این دردها را …… دتنا الراوت و با تو تاند الزام کا است ۱۰ و با سند بن بست می بین انتشار في الدم، حیران کردی مهاد …… ترانقدر زمان بسیار بدی د.


تمام مقصد رسیدن به کلاس تقوا

مقصد از عبادت و بندگی خدا رسیدن به کلاس تقوا است. … انداخت از بدی ها رذائل اخلاقی ظلم خیانت دروغ بدی ها جدا کرد این علامت قبولی است. … کسانی که می خواهند عاقبت به خیر باشند باید اهل تقوا باشند، رهایی از بن بست از دیگر آثار تقوا … برای هر عبادتی و هر کاری این است و غیر از این نیست من قبولی می کنم از تقوا.


چطور می‌توانیم سحر را باطل کنیم؟/راهکار‌هایی برای ابطال سحر …

سحر، جادو، بسته شدن بخت، سیاهی و خرافات؛ این‌ها عباراتی است که در زندگی روزمره ما دهان به … در قرآن و راهکار‌هایی برای ابطال آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد، پس با ما همراه باشید. … «و من شر غاسق اذا وقب» از شر تاریکی آنگاه که فراگیر شود. … به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان:.


زندگی – ویکی‌گفتاورد

اینکه بتوانی با خوشنودی به گذشتهٔ زندگی‌ات بنگری، مانند این است که دوبار زیسته‌ای. … هنگامی که پنج‌ساله بودم، مادرم همیشه به من می‌گفت که شادی کلید زندگی است. … بدی برایمان بیافتد، که صد بار دعا کنیم کاش به آن روزهای تکراری برگردیم. ….. جایی بسته می‌شود – و به وجود نمی‌آید و پوچی حاصل می‌شود – که انسان به بن‌بست برسد.


۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید | …

غیر از این اسم‌های آشنا بد نیست بدانید که حتی بعضی از ما ایرانی‌ها آفریقایی‌تبار … خب شاید همه این گروه‌ها، با وجود تفاوت‌هایشان «آریایی» باشند. …. خوارزمی، خواجه نصیر، ابن سینا و دیگرانی که بخشی از «تمدن» ایرانی هستند، در بستر تمدن …… و بس. چرا بحث هایی را ادامه می سایزید که آخرش نفرت و کینه هست. من خودم آذری هستم و لی …


خدایا کمکم کن – ღخدایا یک دنیا دلم گرفتهღ – blogfa

نتونه اخرش برسه به یه بن بست . … خیلی سخته ندونی وقتی داری با خدا درددل می کنی داره به حرفات گوش می ده یا . … آنان كه دوستشان داشتم و دارم ، چه راحت مرا شكستند ، و من،تنها ، شكستم و. … که دهد مرا از این زندان رهایی … ندارم دیگه به آخر رسیدم تمومش کن خدایا دارم از دست میرم یا نجاتم بده یا واسه همیشه تمومش کن راحت شم از این همه غصه.


خیابان یک طرفه منتهی به چشمانت – کامران نوربخش

پر و بال بستن در زندان چشمانت. زندانی که در آن شاعرترین می شوم. من از این زندان رهایی نمی خواهم. دلت را قاضی کن … اصلا می دهم بن بست کنند … من در پس لبخند هایت خط به خط زندگی کردم … آن مشق شبی که مادر به جایم نوشت را پس بده.


محمد علی بهمنی – بهترین اشعار برای تو که نیستی

به شانه هایم زدی تا تنهاییم را تکانده باشی. به چه دل خوش … هر شب من و دیدار،در این پنجره با تو … پاسخ بده ازاین همه مخلوق چرا من؟ …. از هر طرف نرفته به بن بست می رسیم … همتی تا که رهایی بدهی دریا را.


ذوالقرنین – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ریشه‌شناسی این نام اهمیت زیادی دارد «قرن» Corn بن اصلی ذو القرنین است. … گفت: این رحمتی بود از جانب پروردگار من و چون وعده پروردگار من در رسد، آن را زیر و زبر کند … در تفسیر نمونه از نظریهٔ انطباق کوروش با ذوالقرنین به عنوان نظریهٔ برتر یاد … می‌کند، در قسمتی از این نامه و مدحیات که به زبان ترکی است، نادرشاه در مدح سلطان محمود …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر