PIKL

دانشمندان اکنون قادر به پیش بینی رفتار عجیب اوبلک هستند

دانشمندان اکنون قادر به پیش‌بینی رفتار عجیب اوبلک … – …

سیال های غیر نیوتونی رفتار عجیبی از خود نشان می‌دهند. نمونه‌ای از آن‌ها اوبلک است که از نشاسته ذرت و آب درسته می‌شود و رفتارش در مقابل ضربه …


دانشمندان اکنون قادر به پیش بینی رفتار عجیب اوبلک هستند …

… حوادث · بین الملل · ویدئوهای خبری · تصاویر خبری. دانشمندان اکنون قادر به پیش بینی رفتار عجیب اوبلک هستند. بازاریابی سیاسی. در حال انتقال به منبع خبر.


دانشمندان اکنون قادر به پیش بینی رفتار عجیب اوبلک هستند …

ممکن است با کلمه ی اوبلک آشنا نباشید اما مسلما با چنین ماده ای در کودکی بازی کرده اید. رفتار عجیب این ماده، مدت ها است که فکر دانشمندان را نیز به …


دانشمندان اكنون قادر به پيش بيني رفتار عجيب اوبلك هستند

اوبلك (oobleck)، به عنوان سيال غير نيوتني نيز شناخته مي شود. اين ماده رفتار عجيبي از خود نشان مي دهد. گاهي مانند مايع و گاهي مانند جامد عمل مي كند.


دانشمندان اکنون قادر به پیش‌بینی رفتار عجیب اوبلک هستند …

دانشمندان اکنون قادر به پیش‌بینی رفتار عجیب اوبلک هستند. ممکن است با کلمه‌ی اوبلک آشنا نباشید اما مسلما با چنین ماده‌ای در کودکی بازی کرده‌اید.


خرگوش Archives – آکادمی خلاقیت وبیرو

استیک گوشت مصنوعی با استفاده از سلول های گاو و خرگوش تولید شد. بیشتر انواع گوشت مصنوعی که امروزه تولید می شوند، مانند محصولات شرکت «ایمپاسیبل …


کردهاند Archives – آکادمی خلاقیت وبیرو

پدرام قلی زاده 19 ساعت پیش. ۰ 0. کاربران بیشتر به «خرید» تمایل پیدا کرده‌اند. گزارش فصل … دانشمندان اکنون قادر به پیش‌بینی رفتار عجیب اوبلک هستند.


models Archives – بازی انفجار

دانشمندان اکنون قادر به پیش‌بینی رفتار عجیب اوبلک هستند · میترا اکتبر 28, 2019 0. ممکن است با کلمه‌ی اوبلک آشنا نباشید اما مسلما با چنین ماده‌ای در کودکی بازی …


جوایز افتخاری اسکار اعطا شد | آذر نیوز آنلاین خبرخوان هوشمند …

… اسکار با اعطای جایزه افتخاری به چند چهره سینمایی تاثیرگذار برگزار شد. … دانشمندان اکنون قادر به پیش‌بینی رفتار عجیب اوبلک هستند.


نابغه‌ترین و دیوانه‌ترین دانشمندان جهان را بشناسید!؛ گزارش مهر …

گزارش مهر از خصوصیات رفتاری عجیب دانشمندان … این باور بود انسان طی چند دهه آینده قادر به برقراری ارتباط با موجودات ماورائی خواهد بود. … داشته است که اکنون می توان به خوبی دید بسیاری از پیش بینی های وی به حقیقت پیوسته اند.


برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر