PIKL

دستکم ۲ کشته، دهها زخمی و تخریب گسترده در زلزله امروز فیلیپین

دستکم ۲ کشته، دهها زخمی و تخریب گسترده در زلزله امروز …

صبح امروز (سه‌شنبه) وقوع یک زمین‌لرزه ۶.۶ ریشتری در جنوب فیلیپین، منجر به تخریب بسیاری از ساختمان‌ها، کشته شدن دست‌کم دو نفر و زخمی شدن …


۲ کشته و ده‌ها زخمی در زمین‌لرزه ۶.۶ ریشتری فیلیپین – ایسنا

صبح امروز (سه‌شنبه) وقوع یک زمین‌لرزه ۶.۶ ریشتری در جنوب فیلیپین، منجر به تخریب بسیاری از ساختمان‌ها، کشته شدن دست‌کم دو نفر و زخمی شدن …


2 کشته و ده ها زخمی در زمین لرزه 6.6 ریشتری فیلیپین | …

2 کشته و ده ها زخمی در زمین لرزه 6.6 ریشتری فیلیپین. صبح امروز (سه شنبه) وقوع یک زمین لرزه 6. 6 ریشتری در جنوب فیلیپین، منجر به تخریب بسیاری از ساختمان ها، کشته شدن دست کم دو نفر و زخمی شدن دست کم 50 … امداد به مناطق زلزله زده که برق و خدمات تلفنی آن با قطعی گسترده مواجه شده، اعزام شده اند.


زلزله ۶.۵ ریشتری در فیلیپین – همشهری آنلاین

آخرین زمین‌لرزه صبح امروز در ۳۳ کیلومتری شمال شرقی شهر تولونان در استان کوتاباتو به وقوع پیوست و در زمان … این زمین‌لرزه علاوه بر پنج کشته، ده‌ها زخمی نیز بر جای گذاشته و منجر به تخریب خانه‌های بسیاری شد. انستیتوی آتشفشانی و زلزله شناسی فیلیپین (Phivolcs) به مردم توصیه کرده است با توجه به احتمال …


زمین لرزه ۶.۸ ریشتری در جنوب فیلیپین/ ۲ کشته و ده‌ها زخمی

زمین لرزه ۶.۸ ریشتری در جنوب فیلیپین/ ۲ کشته و ده‌ها زخمی … فیلیپین، منجر به تخریب بسیاری از ساختمان‌ها، کشته شدن دست‌کم دو نفر و زخمی … زمین‌لرزه ۶.۸ ریشتری امروز با توجه به عمق کم خود بسیار مخرب‌تر بوده و ویرانی‌های … امداد به مناطق زلزله‌زده که برق و خدمات تلفنی آن با قطعی گسترده مواجه شده، اعزام شده‌اند.


جدیدترین‌های «زمین لرزه» | خبر فارسی

پس از وقوع دو زمین لرزه قدرتمند در ماه جاری میلادی در جنوب فیلیپین، صبح امروز (پنج شنبه) یک … زمین لرزه ای به قدرت 6.5 ریشتر در جنوب فیلیپین به کشته شدن دستکم پنج نفر و …. 2 کشته و ده ها زخمی در زمین لرزه 6.6 ریشتری فیلیپین … ریشتری در جنوب فیلیپین، منجر به تخریب بسیاری از ساختمان ها، کشته شدن دست کم دو …


زمین لرزه مهیب در فیلیپین – سلام نو – شهرخبر

صبح امروز در 33 کیلومتری استان “کوتاباتو” زلزله ای به بزرگی 6.5 ریشتر در کشور فیلیپین رخ داد که دست کم 5 کشته داشت. زلزله در فیلیپین. پس از وقوع دو زمین‌لرزه‌ … این زمین‌لرزه علاوه بر پنج کشته، ده‌ها زخمی نیز بر جای گذاشته و منجر به تخریب خانه‌های بسیاری شد. انستیتوی آتشفشانی و زلزله شناسی …


دو زمین لرزه در شمال فیلیپین ۸ کشته و دهها مجروح برجای …

دو زمین لرزه در شمال فیلیپین ۸ کشته و دهها مجروح برجای گذاشت … گذاشته و خسارات گسترده مالی نیز در بخش های زلزله زده ایجاد کرده است. … سحرگاه امروز و دومی با ۵.۹ ریشتر چهار ساعت پس از آن در شمال فیلیپین را ثبت کرده است. … پایتخت فیلیپین به وقوع پیوست که دستکم ۱۱ کشته و دهها زخمی برجای گذاشت.


2 کشته و 50 زخمی در زمین‌لرزه 6.6 ریشتری فیلیپین

2 کشته و 50 زخمی در زمین‌لرزه 6.6 ریشتری فیلیپین. … صبح امروز (سه‌شنبه) وقوع یک زمین‌لرزه ۶.۶ ریشتری در جنوب فیلیپین، منجر به تخریب بسیاری از ساختمان‌ها، کشته شدن دست‌کم دو نفر و زخمی شدن … جزیره “میندانائو” فیلیپین را که هنوز تحت تاثیر آسیب‌های زلزله قبلی است، لرزانده و منجر به وحشت ساکنان.


وقوع زلزله ۶٫۵ ریشتری در فیلیپین – خبری

پس از وقوع دو زمین‌لرزه‌ قدرتمند در ماه جاری میلادی در جنوب فیلیپین، صبح امروز … را لرزاند و منجر به کشته شدن دست‌کم پنج نفر و بر جای ماندن ویرانی‌های بسیار شد. … این زمین‌لرزه علاوه بر پنج کشته، ده‌ها زخمی نیز بر جای گذاشته و منجر به تخریب خانه‌های بسیاری شد. … تلاشها برای نجات کودک ۲ ساله‌ای که به درون چاهی عمیق افتاد + فیلم.


زلزله ۶.۵ ریشتری در فیلیپین|همشهری – خبرپو

زلزله ۶.۵ ریشتری در فیلیپین | منبع: همشهری | پویشگر: خبرپو. … ۶.۵ ریشتری جنوب این کشور را لرزاند و منجر به کشته شدن دست‌کم پنج … آخرین زمین‌لرزه صبح امروز در ۳۳ کیلومتری شمال شرقی شهر تولونان در … این زمین‌لرزه علاوه بر پنج کشته، ده‌ها زخمی نیز بر جای گذاشته و منجر به تخریب خانه‌های بسیاری شد.


آتش گرفتن قطار در پاکستان/ ۶۵ نفر کشته شدند – آفتاب نیوز

مقامات پاکستانی امروز (پنج شنبه) اعلام کردند که در حادثه آتش سوزی … آتش سوزی شد که در این حادثه دست کم ۶۵ نفر کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شده‌اند.


زمین لرزه ۶.۸ ریشتری در جنوب فیلیپین/ ۲ کشته و ده‌ها زخمی

صبح امروز (سه‌شنبه) وقوع یک زمین‌لرزه ۶.۸ ریشتری در جنوب فیلیپین، منجر به تخریب بسیاری از ساختمان‌ها، کشته شدن دست‌کم دو نفر و زخمی … امداد به مناطق زلزله‌زده که برق و خدمات تلفنی آن با قطعی گسترده مواجه شده، اعزام شده‌اند.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر