PIKL

دوبیتی شوان استارگان یک‌یک شمارم

باباطاهر :: شوان استارگان یک‌یک شمارم – غزلستان

براهت تا سحر در انتظارم.


گنجور » باباطاهر » دوبیتی‌ها » دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰

شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی. زدیده اشک چون باران ببارم. دوبیتی شمارهٔ ۱۱۱ ». « دوبیتی شمارهٔ ۱۰۹. . با دو بار …


شوان استارگان یک‌یک شمارم | دو بیتی – باباطاهر همدانی – جس جو

دو بیتی : شوان استارگان یک‌یک شمارم.


باباطاهر : دوبیتی‌ها : دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰ – گوهر

گوهر : باباطاهر : دوبیتی‌ها : دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰ : شوان استارگان یک‌یک شمارم.


دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰ : شوان استارگان یک‌یک شمارم – شعر پاک

شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی. زدیده اشک چون باران ببارم. کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند : کاربرانی که این …


دوبیتی شماره 110 – گروه نرم افزاری آسمان

دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰ شوان استارگان یک‌یک شمارم براهت تا سحر در انتظارم پس از نیمه شوان که ته نیایی زدیده اشک چون باران ببارم.


دوبیتی شماره ١١٠: شوان استارگان یک‌یک شمارم – کتابخوان …

شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی. زدیده اشک چون باران ببارم. دوبیتی شماره ١١١: از آن انگشت نمای روزگارم پسین.


دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰ – چکامه ❤️

شوان استارگان یک‌یک شمارم براهت تا سحر در انتظارم پس از نیمه شوان که ته نیایی زدیده اشک چون باران ببارم.


ناطقه ” باباطاهر ” دوبیتی‌ها ” دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰

شوان استارگان یک‌یک شمارم براهت تا سحر در انتظارم پس از نیمه شوان که ته نیایی زدیده اشک چون باران ببارم.


دو بیتی های باباطاهر – blogfa

دوبیتی های شماره 101 تا 150 دوبیتی شمارهٔ ۱۰۱ اگر آئی بجانت وانواجم وگر نائی به هجرانت … شوان استارگان یک‌یک شمارم براهت تا سحر در انتظارم.


دوبیتی های باباطاهر – شعر و ادبیات

همه شو تا سحر اختر شمارم که ماه رویت آیو در کنارم. شوان گوشم بدر چشمم براهت گذاری تا بکی در انتظارم. دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰. شوان استارگان یک‌یک …


جستجوگر شعر فارسی (نسخه آزمایشی) – صهبا

همه شو تا سحر اختر شمارم. که ماه رویت آیو در کنارم · شوان گوشم بدر چشمم براهت … شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم · پس از نیمه شوان که ته نیایی.


جستجوگر شعر فارسی (نسخه آزمایشی) – صهبا

دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰. شاخه. دوبیتی‌ها. شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی. زدیده اشک چون باران ببارم. ارسال. 0.


جستجوگر شعر فارسی (نسخه آزمایشی) – صهبا

دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰ / دوبیتی‌ها. باباطاهر. شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی. زدیده اشک چون باران ببارم.


باباطاهر – دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰ – شاعران

دوبیتی شمارهٔ ۱۱۰. شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی. زدیده اشک چون باران ببارم. پنل تبلیغاتی فوربیز …


شوان استارگان یک‌یک شمارم | پرسه ——– در دنیای مجازی

دوبیتی های بابا طاهر : * شوان استارگان یک‌یک شمارم براهت تا سحر در انتظارم پس از نیمه شوان که ته نیایی زدیده اشک چون باران ببارم بابا طاهر عریان. توضیحات …


سروده ای از بابا طاهر عریان : شوان استارگان یک‌یک شمارم | …

دوبیتی های بابا طاهر شوان استارگان یک‌یک شمارم براهت تا سحر در انتظارم پس از نیمه شوان که ته نیایی.


باباطاهر/دوبیتی‌ها – ویکی‌نبشته

دوبیتی‌های باباطاهر از باباطاهر, ‘ …… همه روزم فغان و بیقراری, شوان بیداری و فریاد و زاری ….. شوان استارگان یک‌یک شمارم, براهت تا سحر در انتظارم.


باباطاهر-دیوان-دوبیتی ها-دوبیتی شمارهٔ 110 – شصت برگ

شصت برگ : دوبیتی شمارهٔ 110 بخش دوبیتی ها از دیوان باباطاهر. … دوبیتی شمارهٔ 110. 1. شوان استارگان یک‌یک شمارم. 2. براهت تا سحر در انتظارم. 3. پس از نیمه شوان …


شعـــر و مشاعره – مطالب دوبیتـی و ربــاعـی

شوان استارگان یک یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی. زدیده اشک چون باران ببارم. مجموعه دو بیتی های باباطاهر، دو بیتی های باباطاهر …


دیوان باباطاهر – دوبیتی ها – قسمت سوم – نوسخن

دلش از درد هجران ریشتر بی. اگر یکبار چشمانت بوینم. بجانم صد هزاران نیشتر بی. شوان استارگان یک یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی.


دو بیتی های بابا طاهر عریان – م – چَکامه خوان

م. دوشنبه 23 تیر 1393 ساعت 12:24. 23 تیر … شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی.


دوبيتي هاي باباطاهر – گلشهر شعر فارسي

دوبیتی شماره ۱۱۰ شوان استارگان یک‌یک شمارم. شوان استارگان یک‌یک شمارم به راهت تا سحر در انتظارم پس از نیمه شوان که تو نیایی زدیده اشک چون باران ببارم.


شوان استارگان یک‌یک شمارم به راهت تا سحر… – شعرعطار مولوی …

شوان استارگان یک‌یک شمارم به راهت تا سحر در انتظارم پس از نیمه شوان که ته نیایی زدیده اشک چون باران ببارم باباطاهر.


٠٧. دوبیتی قسمت پنجم – داستان – blogfa

دلش از درد هجران ریشتر بی. اگر یکبار چشمانت بوینم. بجانم صد هزاران نیشتر بی. شوان استارگان یک‌یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی.


دوبیتی بخش چهارم – شعرفارسی

دلش از درد هجران ریشتر بی. اگر یکبار چشمانت بوینم. بجانم صد هزاران نیشتر بی. شوان استارگان یک یک شمارم. براهت تا سحر در انتظارم. پس از نیمه شوان که ته نیایی.


واژگان تاتی در اشعار باباطاهر – Mohseni Foundation

البته در دوبیتی بالا واژۀ برمُوی [barmovi] به معنی ”گریه می کنم“ نیز واژه ای تاتی است که هم اکنون … پس از نیمه شوان که ته نیایی … شوان استارگان یک یک شمارم


دو بیتی های باباطاهر عریان – عمومی – blogfa

اشعار باباطاهر دوبیتی شمارهٔ ۱ ببندم شال و میپوشم قدک را بنازم گردش چرخ و فلک را بگردم آب دریاها سراسر … شوان استارگان یک‌یک شمارم براهت تا سحر در انتظارم.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر