PIKL

نمی‌شود که بهار از تو سبزتر باشد

نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد… – بیتوته

نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر. امید از تو شیرین تر. نمیشود ،پاییز. فضای نمناک جنگلی اش برگهای خسته ی زردش. غمگین تر از نگاه تو باشد.


نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد – نادر ابراهیمی

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد. گل از تو گلگون تر. امید از تو شیرین تر. نمی شود پاییز. فضای نمناک جنگلی اش. برگ های خسته ی زردش.


نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد… – چه آرام درخود شکستم

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد… نمیشود که بهار از تو سبز تر باشد. گل از تو گلگون تر. امید٬از تو شیرین تر. نمیشود٬پاییزـ فضای نمناک جنگلی اش.


نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد – شاعرانه ها – blogfa

نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگونتر امید از تو شیرینتر نمیشود که پاییز فضای غمناک جنگلیش برگهای خسته ی زردش غمگینتر از نگاه تو باشد …


نمیشود که بهار از تو سبز تر باشد – انسان تا ابد زیبا ست – …

و سر بر زانوی مهربانی تو… نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد. شکوفه از تو شاداب تر. پاییز٬از تو غمگین تر. … نمیشود که تو باشی٬من عاشق تو نباشم. نمیشود که تو …


نمی شود که تو باشی، من عاشق تو نباشم …. – ترانه دلتنگی – …

نمی شود که تو باشی درست همین طور که هستی و من، هزار بار خوبتر از این باشم و باز، هزار بار، عاشق تو نباشم! نمی شود، می دانم نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد.


نمی‌شود که بهار از تو سبزتر باشد | اکولالیا | آرشیو شعر جهان

غمگین‌تر از نگاه تو باشد.


نمی شود که بهار از تو سرسبزتر باشد – باغچه کتاب

نمی شود ، می دانم ، نمی شود آوازی. که مرد روستایی و عاشق. با صدایی صاف. در اعماق دره می خواند. در شمال شمال. رنگین تر از صدای تو باشد . نمی شود که بهار از تو سبزتر …


نادر ابراهیمی – کافه شعر ترنج

درست همینطور که هستی و من ، هزار بار خوبتر از این باشم و باز ، هزار بار ، عاشق تو نباشم نمی شود ، می دانم نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد. شعر از: نادر ابراهیمی.


نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد… از شادروان نادر ابراهیمی

فرهنگ و هنر و شعر نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد… نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر.نمیشود ،پاییز …


نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد گُل از تو گُلگون – کلوب


نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد… – ازدواج – آکا

نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد و زیباترین اشعار عاشقانه و زیباترین اشعار عاشقانه و شادروان نادر ابراهیمی و اشعار نادر ابراهیمی را در آکا …


نمی شود که تو باشی من عاشق تو نباشم – Tabassom – blogfa

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر نمیشود پائیز فضای نمناک جنگلی اش برگهای خسته زردش غمگین تر از نگاه تو باشد نمی …


نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد – دانشنامه تی تیل

نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر. نمیشود ،پاییز فضای نمناک جنگلی اش برگهای خسته ی زردش غمگین تر از نگاه تو.


نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد… – پورتال جامع ایران بانو

نمیشود که بهار از تو سبزتر باشدگل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر.نمیشود ،پاییز فضای نمناک جنگلی اش برگهای خسته ی زردش غمگین تر از.


نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد – امروزنوشت – blogfa

گل از تو گلگون تر امید از تو شیرين تر نمی شود پایيز…. فضای نمناک جنگلي اش برگهای خسته ی زردش غمگین تر از نگاه تو باشد نمی شود، میدانم نمي شود آوازی که.


نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد ,,,, nemishavad ke bahar …

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد شعر نادر ابراهیمی ، صدا و کلیپ آوای دل‌.


نمیشود که تو باشی و من هزار بار عاشق تو نباشم..

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر. نمی شود پاییز فضای نمناک جنگلی اش برگ های خسته ی زردش غمگین تر از نگاه تو باشد.


نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد – لذت کتابخوانی

نمی شود بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید ، از تو شیرین تر. نمی شود پاییز فضای نمناک جنگلی اش برگهای خسته زردش غمگین تر از نگاه تو باشد.


نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد… – ویستا

غمگین تر از نگاه تو باشد…. نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد. نمیشود که که تو باشی به مهربانی مهتاب. در آن زمان که روح دردمند ولگردم. بستری میجوید. بالینی میخواهد.


شعر – blogfa

یک عاشقانه آرام نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر. نمی شود پاییز فضای نمناک جنگلی اش برگ های خستۀ زردش غمگین تر از.


نمی شود که …!! – به صداقت یک فریاد – blogfa

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر… امید از تو شیرین تر… نمی شود پاییز٬ فضای نمناک جنگلی اش٬ برگ های خسته ی زردش٬ غمگین تر از نگاه تو.


یک عاشقانه آرام – نادر ابراهیمی | Facebook

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر. نمی شود.


برای من و تو – blogfa

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد گل از تو گلگون تر امید از تو شیرین تر. نمی شود پاییز فضای نمناک جنگلی اش برگ های خسته ی زردش غمگین تر از نگاه تو باشد.


نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد نمیشود که بهار از – فیس نما

نمیشود، پاییز. فضای نمناک جنگلی اش. برگهای خسته ی زردش. غمگین تر از نگاه تو باشد…. نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد. نمیشود که که تو …


نریشن رایگان – صداهای عمومی – یک عاشقانه آرام – چکاوا

متن نریشن: نمیشود که بهار از تو سبزتر باشد / شکوفه از تو شاداب تر / پاییز از تو غمگین تر / نمی شود که تو باشی ، من عاشق تو نباشم / نمی شود که تو باشی / درست …


۱۳۹۶/۱۰/۱ – ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ – ابرانه

نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد. گل از تو گلگون تر. امید از تو شیرین تر… نمی شود پاییز. فضای نمناک جنگلی اش. برگ های خسته ی زردش.


نمی‌شود که تو باشی، من عاشقِ تو نباشم… – موسیقی بی کلام …

نمی‌شود که تو باشی، من عاشقِ تو نباشم… سروده ای از نادر ابراهیمی در کتاب یک عاشقانۀ آرام نشر روزبهان// نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد….


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر