PIKL

+ و منی که باورش نمیشه طلبیده شده..

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان

مثل همه وقت هایی که فضای مجازی را مرور می کردم،فراخوان ثبت نامش را در … کاروان عتبات ( کربلا ) دانشجویی اعزام 29 بهمن هوایی پذیرفته شده اید . … باورت نمیشه ! باورم نمیشه ! بالاخره طلبیده شدم . … و منی که در بزرگواریش غرق شدم .


مجنون امام رضا – blogfa

سلاااااااام امام رضایی که همیشه موقع طلبیدن منو زجرکش میکنی.الهی فرشته قربون اون … آقا جونم خدا خودش میدونه که هنوز باورم نمیشه طلبیده شده باشم .تا وقتی گنبدتو …


مـتــنـ کــوتــاه عــاشــقــانــه – ஜღஜ دلـــ نــوشــتــه هــا ஜღஜ

ﺗﻮ ﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ﺍﺯﺑﻐﺾ ﮔﻠﻮ ﮔﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﯾﮏ ﻣـــــــــــــﺮﺩ، ﺗﻮ ﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺍﻭ ﺷﺪﻩ!! … آره حالا باورم میشه منو دوسم نداشتی …. اما من حیفم میاد که تو به پای من بسوزی و بسازی شاید من قدرتو نمیدونم شاید اونقدر … اسمت روی قلبم هک شده و تا اخر عمر توی قلب منی در خالصانه ترین گوشه قلبم جایی که خبر از ….. طلبیده شود ولی کمیاب است زیرا اکثر مردم


ღ فقط احب الله ღ

نوشته شده در ساعت توسط شیرین| آرشيو نظرات … هنوز باورم نمیشه که دارم میرم کربلای ارباب چی شد وچه جوری شد که دارم میرم یعنی … و دوستان زنگیدم ازشون حلالیت طلبیدم خداحافظی کردم تا اسم کربلا و ارباب بی ….. تو صاحب مني و منت همچنان نوکرم.


حرف هایی از جنس دل تنگی

منی که با تو برگشتم به دنیا. نه آغوشت را می … نوشته ها بهانه است، فقط می نویسم که یادآوری کنم بیادتم…. باورش با تو… …. دیگه دل رو به تو آسون شده قلبی که هراسون. نمیدم من … متنفرم از شب هايي كه خودمم نميدونم دردم چيه. … هرکس سهم خودش را طلبید.


منو عشقم و ی گنبد طلایی …. – نقطه ! … سر ِ خط – blogfa

امام رضا منو و علی رو طلبید تا باهم حرفامونو تو حرم کنار خودش بزنیم. هیچ کار خدا بدون … وقتی وارد قطار شدیم تازه کم کم داشت باورم میشد که دارم با عشقم با کسی که خیلی دوسش دارم واقعا دارم میرم مشهد … به علی گفتم تو برا چی با منی؟ این سوال و … من نمیدونم چرا اینجوری شدم سریع گریم میگیره نمیدونم چم شده این ترس چیه ؟ آلا تو از …


راجع به طلبيدن امامان معصوم(ع) توضيحي بدهيد. – شرکت شمسا

اين كه عوام بيان مي كنند مثلا فلاني را امام حسين(ع) طلبيده و يا تا طلبيده نشوي نمي تواني به زيارت بروي! … و رو به سوي خداوند آورده اند و يا موفق به زيارت شده اند.


خودت به من بگوبهشت توکجای این همه جهنمه؟

6تا … + نوشته شده در چهارشنبه بیست و ششم تیر ۱۳۹۲ ساعت 23:19 توسط مهسا | نظر بدهيد … منی که دل بریدم از همه … یعنی بالاخره من و طلبید؟ نمیدونم چرا یکم باورش برام سخته.


هفته چهارم تیر ۱۳۹۲ – خودت به من بگوبهشت توکجای این همه جهنمه؟

پس خواهش می کنم اگه میخواید به پستی نظر بدید مطالب کپی پیست نذارید که … + نوشته شده در چهارشنبه بیست و ششم تیر ۱۳۹۲ ساعت 23:19 توسط مهسا | نظر بدهيد … منی که دل بریدم از همه … یعنی بالاخره من و طلبید؟ نمیدونم چرا یکم باورش برام سخته.


تجسم خلاق …. زندگی در دست من

رسیدن به وزن ایده آل در 90 روز = از 31 شهریور شروع می کنم که بشم 55 … + نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۹۲ ساعت 19:11 توسط ندا و عشقش | نظر بدهيد … فکر کنم طلبیده شدم ! . یعنی میخوام برم مشهد. هنوز باورم نمیشه … نمی دونم هنووووزززززززز باورم نمیشه ! نمی دونم …. عشقم بهت گفتم واسه اینکه تو مال منی نذر کرده بودم !


……..ارباب منم شفاعت کن

حداقل با سلام هر روز من و با نگاه کردن به حرم شاید دل اربابم به رحم اومد و مارو طلبید تا از دست ما راحت بشه….. خلاصه. … + نوشته شده در پنجشنبه دهم اسفند ۱۳۹۱ ساعت 22:43 توسط مسافر جامانده | نظرات …. نمیدونم من با دل اقا چیکار کردم که داره اینجوری باهام رفتار میکنه. …. باورم نمیشه……اه. ….. منی که سرتا پام گناه ولی امید به اقاش داره.


ایــن چــــه احســــاسیه خـــدا جونم؟؟؟؟

+ نوشته شده در یکشنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۴ ساعت 15:30 توسط یه غریبه | يک نظر …. هنوز خودم باورم نمیشه که محمدی که این همه نسبت به من و حرفای من بی توجهی نشون میده حالا شده این. …. خوشحالم هرچند ارزو داشتم با محمد برم اما فعلا امام رضا منو تنهایی طلبیده خدا کنه بازم بزلبه البته این دفعه محمد هم ….. به خدا هنوز دوست دارم هنوزم توی قلب منی.


برای او که خانه اش قلبم /فراموشی اش مرگم – من + تو =ما – blogfa

جوجویی تو دنیای منی تو اگه منو نبخشی نمیدونم باید چی کار کنم. ولنتاینت مبارک. و اما در مورد …. اینم برا خاطر این بود که علی دادش ما خاطر خواه شده. با یه دختر خانم از …


ماجرای عنایت امام رضا(ع) به یک کانادایی – فردا

بعد هم بلیت را دستم داد، بلیتی که به نام من صادر شده بود با این مسیرها: …. حرف‌های من به این زودی‌ها تمام نمی‌شود. …. ناشناس محترم شما قبول کنید که باورش سخت نیست . …. من سه روز پیش از مشهد برگشتم بعد 12 سال آقا طلبیده بود …… میدونم بزرگتر از حاجات کوچیک منی ولی من تا به حال ازتون حاجت نگرفتم خودتون …


دست نوشته های یک منتحر

+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ ساعت 3:47 توسط منتحر | نظر بدهيد … دو روز بعدش، روز جمعه پست میذاره و میگه “واقن باورم نمیشه به صورت شگفت انگیزی امام رضا این حقیر رو طلبیده تا برم پابوسش” . … منی که این همه دوس دارم برم زیارت امام رضا .


باتو…در پیاده روی خیال

باورم نمیشه دهم تیر ماه ۹۸ شده باورم نمیشه پنجمین سالی شده که نیستی … منی که همیشه اخبار گریز بودم مدتیه که ناخواسته در جریان وقایع پیرامونم و جهان قرار میگیرم همیشه از ….. سال گذشته روز عرفه چقدر قشنگ طلبیدی حرم باشم یادمه کلاس زبان داشتم.


اثرات منفی آرزوی مرگ در زندگی/ دعا و تقاضای نادرست را …

امّا عرض کردم در باب دعا، مسئله این است که دعای او چه نسبت به خودش و چه نسبت به … در دسته دوّم از روایات تعلیل وارد شده؛ یعنی بیان کننده علّت این است که ما ….. لال زندگیم به هم بخوره هیچکس باورش نمیشه که شوهر قبلیم معتاد بوده که از جدا … جایی میرسم که به بد اطرافیانمراضی میشم منی که بد دشمن خودمو هم نمیخواستم.


معجزه شهدا – وارِش – blogfa

من که چند سالی بود آرزوی رفتن به شلمچه را داشتم با خبر می شوم که دانشگاه برای اردوی راهیان نور اسم نویسی می کند، من هم که از خدا … چطور ممکنه منی که آدم خوش شانسی نیستم چی شد که اینجا از بین این همه آدم اسم من در اومده. … گیج شده بودم و معجزه کار خدا و شهدا رو درک نمی کردم. … هنوزم باورم نمیشه تا وقتی که با چشمای خودم اونجا رو ببینم.


برعکس تو

نمیشه از تو بگذرم. چه خوب می شد … بس که تورا از پروردگار طلبیدم. چقدر دیگر باید صبر کنم تا تو از راه برسی؟ تورا ببینم . ببوسم و بدانم که فقط و فقط از آن منی. دیگر تحمل … تازه به قدرت در کی رسیده ام که باورم شده عاشق توام.


2017 – حوّا

چرا منی که شغلم نوشتنه و اصلا از نوشتن نون درمیارم هربار که می‌خوام بنویسم اینطوری با کلمه‌ها … از سختیش و از اینکه ادم هیچ وقت نمی‌دونه چیزی که نوشته چقدر خوب شده؟ … خبر خوش هم اینکه پاریس طلبیده و از پورتو راهی پاریس می‌شم. … هر روز با هم حرف می‌زنیم و هنوز باورم نمی‌شه که چطوری من و او، تونستیم این رابطه راه دور و مجازی را اینطور …


کافه آرامش

دلم برای دوستام خیلی تنگ شده یادش بخیر چقد خوش بودیم برای خودمون، خنده های بی دلیل، البته نمیگم غم نداشت … امروز تولده منه منی که هیچکی هم صدام نبود اگه با اهنگام قدم نمیزدی رو زمین ردپاهام نبود ….. من که باورم نمیشه نه مرتضی نمیمیره اون تو قلب همه طرفداراش زندس … به قول دبیرمون واقعا طلبیده شده بودیم که انقد اتفاقی شد رفتنمون.


آذر ۱۳۹۲ – خدا – عشق – امید

خوشین؟ من برگشتم دلم واسه همه شماها تنگ شده بود واسه همه شماها دعا کردم جای همه شماها خالی بود … باورم نمیشد که اونجا هستم و الان باورم نمیشه که برگشتم … کاش باز طلبیده بشم …. م4:هر روز از خدا میپرسم این سفر پاداش کدامین کار من بود منی که آلوده گناهم.


حسین عشق منی

از دلم یه پل تا دیار تومیزنم همیشه… جان مادرت هیچ کجا برام کربلا نمیشه…. خدارو شکر که گریه کن توام اقاجانم…. [ دوشنبه یازدهم شهریور ۱۳۹۸ ] [ 17:58 ] [ کربلایی منتظر ] …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر