PIKL

چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت)

چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت) – آپارات

مردم عراق یک بار دیگر به خیابان ها ریخته اند ، آن ها نسبت به فساد، ناکارآمدی دولت و مشکلات اقتصادی اعتراض دارند، چرا باید حق را به آنان داد؟!


چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت) – جام جم

چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت). مردم عراق یک بار دیگر به خیابان ها ریخته اند ، آن ها نسبت به فساد، ناکارآمدی دولت و مشکلات …


چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت) | تی نیوز

مردم عراق یک بار دیگر به خیابان ها ریخته اند ، آن ها نسبت به فساد، ناکارآمدی دولت و مشکلات اقتصادی اعتراض دارند، چرا باید حق را به آنان داد؟!


چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت) – جام جم آنلاین

چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت) … تظاهرات‌ها در بغداد پایتخت عراق و نیز چند شهر دیگر در جنوب این کشور دست‌کم ۳۰ کشته برجای …


چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت) – فیدیا

مردم عراق یک بار دیگر به خیابان ها ریخته اند ، آن ها نسبت به فساد، ناکارآمدی دولت و مشکلات اقتصادی اعتراض دارند، چرا باید حق را به آنان داد.


چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! (ویدئو کامنت)|جام جم – …

مردم عراق یک بار دیگر به خیابان ها ریخته اند ، آن ها نسبت به فساد، ناکارآمدی دولت و مشکلات اقتصادی اعتراض دارند، چرا باید حق را به آنان داد؟


از دست‌های پشت پرده تا نقش معصی علینژاد در اعتراضات …

در این گزارش به شرح جزئیاتی از عوامل پشت پرده آشوب‌های اخیر در عراق و لبنان و … ناراحت باشند بلکه نگران استعفای سعد حریری بودند چرا که با کنار رفتن وی … میان معترضین، تلاش می‌کنند تا آنها را در خیابان‌ها نگه دارند. کد ویدیو. دانلود … این یعنی سقوط افتصاد امارات؛ مردم عراق برای طلب حق خود تظاهرات می کنند اما …


موج دوم اعتراضات در عراق؛ دست‌کم ۱۸ نفر در کربلا کشته شدند

در پنجمین روز از موج دوم اعتراضات در عراق، گزارش‌ها حاکی از کشته شدن … ارتش لبنان گفته است مردم حق دارند اعتراض کنند، اما تجمع های ….. وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، نخستین تصاویر ویدئویی از حمله به ….. ما باید این تعامل را دوباره برقرار کنیم، چرا که ما باید از دموکراسی دفاع کنیم؛ باید به مردم ایران بگوییم …


کربلا دوباره تشنه‌ی خون، خبر‌های ناگوار از عراق – برترین ها

هزاران تن از مردم معترض بغداد، پایتخت عراق، بامداد سه‌شنبه با بی‌اعتنایی به مقررات منع آمد و … برترین‌ها: در ادامه اعتراضات مردمی در عراق شماری از شهروندان در شهر بغداد و چند شهر دیگر در … چرا پیش از کنکور باید در آزمون‌های آزمایشی شرکت کنیم؟ … رهبر انقلاب: مردم عراق و لبنان حق دارند اما در چارچوب قانون رفتار کنند.


۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید | …

اشتباه است اگر بگوییم واژه آریایی امروز همان بار معنایی را دارد که زمان داریوش و … اما اینها قوت غالب در عربستان سعودی نیست و در بقیه کشورهای عربی هم لقمه مردم نمی‌شود. … دیروز عراق دشمن خونی ما بود، امروز شبیه‌ترین کشور به ما و نزدیکترین متحد ما در … باید بدون کمترین حقوقی زندگی کنند، و زندگی میلیون‌ها آدمی که مرزهای نژادی آنها …


درخواست مقتدا صدر برای استعفای دولت عراق – Sputnik Iran

مقتدا صدر خواستار استعفای دولت عراق و برگزاری انتخابات زودرس در این … است، نوشت: با استعفای دولت جلوی خونریزی مردم شریف عراق را بگیرید. … که «عده معدودی» تلاش می کنند تظاهرات اعتراضی در برخی شهرهای این کشور … چرا مردم را به آرامش و توجه دادن به این موضوع که سریعا فتنه را خاموش … کامنت اضافه کنید.


ردیابی سرشاخه تظاهرات عراق در توییتر: «وقتی دم روباه …

تظاهرات و اعتراضات عراق با هشتگ #العراق_تنتفض به ترند جهانی توییتر تبدیل شد. … در گزارش قبلی درباره مبدا آغاز ترند اعتراضات و تظاهرات مردم عراق با هشتگ … چرا که الجنرال آنقدر خوب کار کرده که به عنوان برترین و فعال‌ترین کاربر این ترند هم نام … چه سوابق و گرایشاتی دارد و چطور توانسته تا این حد جریان‌سازی کند…


آمریکا خشونت در تظاهرات عراق را محکوم کرد – BBC News فارسی

تجمع‌های اعتراضی در عراق بیش از یکصد کشته و چند هزار زخمی برجای … خارجه آمریکا خواستار رعایت حق تظاهرات مسالمت‌آمیز در عراق شده است … با وجود استقرار نفرات ارتش در خیابان‌های شماری از شهرهای عراق، منابع دولتی تاکید دارند که نیروهای … به مردم حمله کرده و باعث ارعاب رسانه‌های همگانی شده‌اند به شدت برخورد کنند.


چرا نباید از تحولات عراق نگران بود؟/ کلید حل اعترضات بغداد …

بستر عمده این اغتشاشات نیز سوار شدن بر موج اعتراضات به حق اقتصادی و معیشتی و مطالبه درست مردم عراق برای مبارزه با فساد اداری و سیاسی در …


Iranian.de

شورای امنیت ملی افغانستان در جریان برگزار آن قرار دارد اما هنوز تصمیمی درباره تاریخ … وزیر دفاع آمریکا، مارک اسپر می‌گوید انتقال نیروهای آمریکایی از سوریه به عراق … کرده است که عملیات نظامی در آن منطقه از سوریه را به مدت پنج روز متوقف کند. ….. که اعتراضات فعلی مردم٬ به بهبود سریع اوضاع معیشتی کشور منجر شود، چرا که به …


چرا مردم عراق حق دارند اعتراض کنند؟! ویدئو کامنت – دیدوبین

مردم عراق یک بار دیگر به خیابان ها ریخته اند ، آن ها نسبت به فساد، ناکارآمدی دولت و مشکلات اقتصادی اعتراض دارند، چرا باید حق را به آنان داد؟! چرا مردم عراق حق دارند …


پشت پرده حوادث عراق فاش شد – آخرین خبر

العربیه اعلام کرد که در جریان اعتراضات اخیر در جنوب عراق، 11 نفر از … به ذهن متبادر می‌شود این است که چرا این شبکه‌ها و رسانه‌های محور مقاومت که عراق … زده‌اند و سعی دارند که هدف معترضان را «سرنگونی دولت» معرفی کنند. ….. واقعا مردم عراق نه کاری و زندگی خوبی ندارن با وجود اینکه نفت داره … از حق مسلم خود دفاع می کنند.


ضرورت توجه به نقش مخالفان | ایران گلوبال

حزب مخالف ضمن انتقاد و اعتراض به حاكميت به عنوان يك حزب مخالف قانوني، بايد … هر چهار سال يك بار مردم حق دارند نمايندگان جديدي را براي مجلس و رئيس جمهور جديدي را انتخاب كنند. … گروه مستولی چون مي‌داند اگر به نارضايتي مردم بي‌اعتنايي كند، مردم به او رأي نخواهند داد … چرا مدیر آمدنیوز به عراق رفت که دستگیر شود؟


اگر اعتراض حق مردم است، مسیر اعتراض کردن را باز کنید …

اگر اعتراض حق ملت است، مکانیزم آن را از مردم نگیرید … کردن دغدغه های و خواسته های مردم تأکید دارند که در ارتباط با برپایی این اعتراضات و راهپیمایی … سلب کند»؛ بنابراین، برگزاری هر نوع تجمع و راهپیمایی اعتراضی باید مسالمت آمیز باشد …. راستی چرا در کشورهای جهان سوم هر مشکلی را به بیگانگان وصل می کنند؟


درخواست کیهان از جوانان عراق برای تسخیر سفارت آمریکا/ سه …

حال رخ دادن هرکدام از این فرضیه‌ها به تصمیم علی لاریجانی بستگی دارد و باید دید … درباره تحولات عراق نوشت: نا آرامی‌های اخیر در عراق اگر‌چه با تابلوی اعتراض به فساد … وقتی جوانان انقلابی کشورمان سفارت آمریکا را تسخیر کردند، به اسنادی … چرا باید جوانان انقلابی عراق میهن مقدس خود را از این دستاورد‌ها محروم کنند؟


خانمی که شِروه خواند، خواننده لالایی نیست – برترین ها | خبر …

خبرگزاری خبرآنلاین: پخش ویدئویی از خانمی که شروه خوانی می کرد به سرعت … او را در زیر پست های جاستین کامنت می کنند و به او می گویند که در حق سلنا بدی . … سر و صدا کرد و برخی ها داد اعتراض سر دادند که چرا این دو باید برای کار خود ایران . … اند که بازیگر نقش اول “مطرب” گریمی شبیه به ابراهیم حامدی خواننده مشهور لس آنجلسی دارد.


شایعه ابتلای مردم یک روستا به ایدز بخاطر سرنگ آلوده؛ در …

مردم معترض شیشه‌های ساختمان شبکه بهداشت روستا را شکستند. … وی اذعان کرد: یک سری از افراد تلاش دارند، مسئولیت این اتفاق را متوجه سازمان یا افرادی کنند. … در اعتراض به ابتلای افرادی به ویروسی ناشناخته در پی استفاده از سرنگ آلوده … وقایع لردگان و چند نکته؛ چرا هر حادثه‌ای به «عوامل بیگانه» نسبت داده می‌شود؟


واکنش دوباره پرویز پرستویی به علل سفر رامبد جوان و نگار …

اینهمه ایرانی در خارج از کشور زندگی می کنند، همه دشمن ایرانند؟ … حالا ما در این بحران گیر دادیم چرا رامبد همسرش را برده کانادا فارغ بشه!! ….. همونطور که شما داری اظهار نظر میکنی مردم هم حق اظهار نظر دارند،ثانیا خب خانواده نگار بیان ایران،بعد هم اینطور رفتارها خودش ….. اصلا جر و بحث و کامنت سر زاییدن در کانادا و ایران نیست .


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر