PIKL

کسی که دلش می خواهد کار افرین شود (تو)

کارآفرینی را رها کردم تا زندگی‌ام را بازآفرینی کنم …

اما دلم می‌خواست آن‌ها را اینجا بنویسم تا هم با خواندن حرف‌های شما، شاید به نتیجه گیری … وقتی کارمند شوم، در زندگی‌ام تصمیم‌هایی وجود خواهد داشت که کار، هیچ وزنی در آن ندارد. …… برای دوست که از کارآفرینی خسته می شود و به کارمندی رو می آورد باید بگم که … از طرفی هر کس مستقل از اینکه در چرخه فعالیت اجتماعی چه کارمند چه کار آفرین می …


صحبت‌هایی درباره کارآفرینی – برنامه تلویزیونی ایران شهر …

اما کسی که با فشار بیرونی کارآفرین شده، باید همه‌چیز را دوبار چک کند. … با دلخوری گفت: “نه آن‌طور که دلم می‌خواهد. … این همان فشار بیرونی است که ممکن است باعث شود فرد، یک‌جایی کار را تمام کند و دیگر … اینطور نباشد که دیگران به ما بفهمانند که تو نه‌تنها نقشی نداری، بلکه مجبور باشي … چون به هرحال کارآفرینی تیم و همراهي می‌خواهد.


چرا کارآفرینان از کشور می روند؟ راه چاره چیست؟ – عصرایران

روند مهاجرت کارآفرین و خروج سرمایه شتاب بی سابقه ای گرفته است. … کک کسی نمی گزد؛ گو این که در این کشور، ارزان تر از آدمیزاد نداریم! … و پشیمان تبدیل شود که فقط می خواهد آرامش برباد رفته و سرمایه در معرض ….. نگو ک دلم خونه از دست اینها. … چرا چون همشون تو كار دلالي هستند و بدون بحث درآمدهاي ميلياردي دارند .


مهندس جهانگیری: در این کشور طلا ریختند، کسی جمع نمی کند

برترین ها: علی‌اصغر جهانگیری کارآفرین برتر کشور و یک ایده‌پرداز و تولیدکننده باذوق است که …. من همیشه می‌گویم كه پولدار شدن فقط جنم می‌خواهد.


دانشجوی کارآفرین و بانوی سیستانی بدون سرمایه به کس

دانشجوی کارآفرین و بانوی سیستانی بدون سرمایه به کسب درآمد رسید … تا علاوه بر اینکه به نقاط مثبت که باعث خودکفایی آنها می شود، برسند به اقتصاد خانواده خود هم کمک کنند. … در واقع هر کسی دلش می خواهد که بتواند برای خودش کسب درآمد داشته … دانایی اظهار داشت: با تو جه به اینکه در هنرستان رشته های هنری زیادی …


فاطمه مقیمی: من میلیاردر نیستم. مولتی میلیاردرم/ به دست هایم …

همیشه دلم می خواست سکان هدایت کار، دست خودم باشد. … که تو داری تمام وظایف خانه ات را حتی فراتر از یک زن خانه دار انجام می دهی. … که با این طرز تفکر، مسیر آدم به سمت اوج هدفی که دارد ، هموارتر می شود. … سوابق کاری می خواهد و امتحان های متعدد ورودی . … اولا امروز هر کسی که در تهران یک خانه ی معمولی داشته باشد میلیاردر …


خلاصه کتاب پیش به سوی کارآفرینی – جیمز آی کوک – دکتر …

آنقدر کتاب را دوست داشتم که دلم نیامد فقط بخوانمش، خواندم و خلاصه هم کردم. … کوک خودش یک کارآفرین بود و بیشتر تجربیاتش را نوشته است. … این واژه به افراد پر اراده گفته می شود که خلاقیت و پایداریشان، آنها را به قهرمانان و رهبران امروز تبدیل کرده است. … رضایتمندی: هیجان و چالش های اداره یک کسب و کار به زندگی شما هیجان خواهد …


معرفی چند کارآفرین برتر ایران | مرکز کارآفرینی دانشگاه …

در انتظار آن كس كه دستي به سرش بكشد. … اصل ديگر من احترام به مشتري است، هر كه مي‌خواهد باشد. … افتخار مي‌كنم جزو 100 كارآفرين برتر كشور هستم. … وصيت كرده‌ام وقتي مردم تا 10 سال بعد از عمرم هر سال 100 بچه يتيم اضافه شود و مخارج همه يتيم‌ها را از محل ارثم بپردازند. … مهرش بدجور به دلم نشست. ….. گفتند: “کار‌گرها تو را می‌کشند!


من کارمندی بودم که کارآفرین شدم، اما نه به آسانی! | چطور

داستانی واقعی از یک کارآفرین جوان راجع به ترک کردن شغلِ شرکتی و ایستادن روی پاهای خودش. … البته این زندگی مشاوره‌ای من خیلی هم به دلم نمی‌نشست. … تازه، موقعی که تو پرواز بیزنس کلاس نشستم، به جای اینکه از سر کشیدن یه لیوان نوشیدنیِ … ۵ سؤالی که به نظرم، هر کسی که قصد دارد کارآفرین شود، قبل از انجام دادن هر کار دیگری، …


محمد شکوه کارآفرین اوز: رمز موفقیت من، توکل به خدا و صداقت …

محمد شکوه کارآفرین اوز: رمز موفقیت من، توکل به خدا و صداقت با مردم است … اگر پای سرمایه گذار در شهر باز شود، اقتصاد شهر دگرگون می شود، جوانان بیکار جذب طرح های اشتغالزا خواهند شد و از نظر رونق اقتصادی شهر شکوفا می شود. … جوان معتادی به نزدم آمد و گفت آقای شکوه تو خانه من را ویران کردی یا چوپانی که مدعی بود …


کودکان امروز، کارآفرینان فردا (چگونه کارآفرینی را به …

آموزش کارآفرینی به کودکان باعث می شود این موضوع در وجود آن ها نهادینه شود و کودکان در سراسر عمر همیشه مانند یک کارآفرین به جهان بنگرند. … درآمد ثابت نیستند، آن ها می خواهند بخشی از یک کار بزرگ باشند که جهان را متحول می کند. … اطمینان ها و ترس ها ست و کسی که می خواهد وارد آن شود باید تحمل همه ی این ها داشته باشد.


اصل مقاله 2.91 MB

رسمی و یا خروج از انزوای حوزه خصوصی تلقی می شود و بهترین انتخاب … مصاحبه های عمیق نشان می دهد که زنان کارآفرین برندساز …. طور خلاصه کارآفرینان سوداگر کسانی هستند که یک کارآفرینی جدید را به دلیل …. این اطلاعات به ما کمک خواهد کرد که ….. من دلم می خواهد تنوع تو زندگیم باشه… دلم می خواهد. کارم دست خودم باشه و اینجوری احساس …


آیا همه می توانند کارآفرین موفقی باشند ؟ – آکادمی نوآوری و …

با کمک این ویژگی کارآفرین می تواند در مقابل سختی های این راه بیاستد… … چه کسانی میتوانند کارآفرین باشند؟ کارآفرین به شخص حقیقی یا حقوقی ای گفته می شود که توانایی تحمل ریسک – اغلب مالی – را دارد. شخصی … فردی که خوب می داند چه کاری، در چه زمانی باید انجام دهد و برسر آن با دیگران مبارزه میکند کارآفرین خوبی خواهد بود.


نقشه راه کارآفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک …

کارآفرین های موفق چه می کنند تا از … کارآفرین درون سازمانی یا کارآفرین سازمانی (Intrapreneur) کسی است که برای ارزش آفرینی و نوآوری، ساختار و کسب و کار فعلی خود را … اما درک بهتری از فضای مدیریت کسب و کارهای کوچک و کارآفرینی به ما خواهد داد: …. بگذریم از اینکه محصول یا بازار یا صنعت هم ممکن است در این میانه عوض شود!


داستان زندگی پر فراز و نشیب فاطمه دانشور، کارآفرین و فعال …

زندگی هم همانقدر به آنها میبخشد که آنان می خواهند . در این میان اما هستند کسانی که میخواهند کارآفرین باشند، میخواهند قدمهای بزرگ …. صورت آفتاب سوخته و دردمندی داشت؛ مثل اینکه پولی یا چیزی را گم کرده و خسته است، دلم به رحم آمد و او … تو ببخشد تمام نمی شود و آنقدر راه برای کسب درآمد وجود دارد که همیشه می‌توان کار کرد و کسب ثروت کرد.


۱۰ تفاوت کارآفرینان واقعی و غیرواقعی – دیجیاتو

هر کسی فکر می کند که ایده ای هوشمندانه دارد و امیدوار است روزی آن را به ثمر نشاند. … در نقطه مقابل آن دسته از افراد که فقط می خواهند کارآفرین نامیده شوند قرار … که عاشقش هستند و عشقی که به واسطه اش کاری انجام می دهند ساخته می شود.


دولت‌یار، شماره پنجم: فصلنامه‌ی علمی درباره دولت و مدیریت عمومی

بپرسیم دولت تو با چه سازوکاری این مقررات را میگذاری؟ … شماره چهارم تابستان ۹۶ در بحث بیکاری نسبت کسانی که تحصیل کرده اند به … من آگردر دولت فکر کنم چه نوآوری ای می شود کرد یا نکرد قبلش خودم می روم این کار را می کنم دلیل ندارد بنشینم در … همه بازیگران را تأمین میکند، هم برای کشور ثروت آفرین است و هم اشتغال آفرین.


غزل معاصر – قیصر امین پور Showing 1-31 of 31 – Goodreads

که دلت را یادی از ساحل مباد؟ موج را آیا توان … خاك خواهد بست روزى، باد خواهد برد بارى روى میز … ای داد، کس به داغ دل باغ دل نداد ای وای ، های … نفرین و آفرین و دعا در گلو شکست … بي تو… كويرِ قافيه ها مي شود غزل پُر مي شود ترانه ام از واژه هاي لال … خشكيده سرزمينِ دلم بي حضورِ تو جاري شو …. پوشه مدارک اداری و گزارش اضافه کار و کسر کار


شعرهای زیبا…

کسی که کار جهان لنگ می‌زند بی او فرشته نیست، … دیگر دلم به این همه غم نیست مستحق. من رفتنی شدم، تو … سرم غروب به بالای دار خواهد رفت خدا کند که ببخشد مرا … چشمی به جرم عشق تو زنجیر می شود …. صد آفرین به چشم تو و انتخاب من. مریم حیدرزاده.


گنجور » امیرخسرو دهلوی » دیوان اشعار » غزلیات

شمارهٔ ۲: صد هزاران آفرین جان آفرین پاک را …. شمارهٔ ۱۳۴: خرم دل آن کس که به رخسار تو دیده ست … شمارهٔ ۲۱۰: بس که زلف سرکشت در کار دلها در نشست … شمارهٔ ۲۲۸: تا ندانی ز دلم یار برون خواهد رفت ….. شمارهٔ ۶۱۲: می خواهد آن سرو روان کامروز در صحرا شود.


و خداوند سکوت را آفرید

به خود را پاشویه کردن به وقت تب بی کسی. … آدم ها با خودشان چه كار كرده اند كه به این روز افتاده اند …. می گویند هر که می رود کربلا غم های دلش حواله می شود به سوی حرم شما، عقده های دلش باز می شود در آن صحن، دلش آرام می گیرد. …… سرانجام خداوند از من و تو خواهد پرسید: آیا «زندگی» را «زندگی کرده ای»؟ …. نفرین و آفرین و دعا در گلو شکست


خدا فقط خودت نگاهم کن..

وقتی فکر میکنم میبینم وقتی تو حال و هواییم که دلم میخواد واسه خدا گریه کنم و … احساس میکنم این کار رو خدا میکنه تا حال و هوام و اشک چشامو بیشتر کنه!! … آفرین ها بر تو بادا ای خدا / ناگهان کردی مرا از غم جدا … چه احساس خوبیه وقتی می شنویم کسی می گوید : مواظب خودت باش اما خیلی بهتر از … و حال ببینید اگر اطاعت کنیم چه خواهد کرد.


ديوان شمس – رباعيات – قسمت هفتم – نوسخن

روزيکه بود دلت ز جان پر از درد … کارم بدو ديده کسي پسنديده شود … روزي که ز کار کمترک مي آيد … مال از همه ماند و از تو هم خواهد ماند …. صد رحمت و آفرين بر آن مادر باد.


حرف هایی از جنس دل تنگی

تو : من رو. من: نفس کشیدنامو. باران که می زنـد هـمه چیز تازه می شود حتی داغ نبودن تـو. … گاهی دلم می خواهد خودم را بغل کنم! … دلت. کسی را دوست داشت که من نبودم. تنهایی. چیزهای زیادی. به انسان می آموزد … اما تو … آفرین … چـــــه با ارآده !!! لعنَت به دبستانـــے که تو از درســ ـــهاش ، فقط تصمیــم کبــر ے رو آموختـــے . ….. کار دنیا رو می بینی ؟


کارآفرینی چیست ؟ 7 ویژگی کارآفرین موفق | گام برتر

این کلمه حدود ۳۰۰ سال قدمت دارد و نخستین کسانی که واژه‌ی کارآفرین و مفهوم … ترِ کارآفرین شومپیتری استفاده می کنند تا تمام آنچه او مد نظر داشته حفظ شود و از … بت‌کروس می‌گوید: از آنجایی که شما یک شرکت را رشد و توسعه می‌دهید، اهداف شما متعالی‌‌‌ تر خواهد شد و …. حتماً نیاز نیست که شما یک شرکت تأسیس کنید، تو همین مقاله به خوبی …


عزت نفس چیست؟ – مریم معتمد پویا – آموزش مهارت های ارتباط موثر

بلکه اعتماد به نفس آن شخص، نسبت به یک کار خاص سنجیده می شود. اکثر ما وقتی می … کسی که خودش موفق است و درآمد بالایی دارد،اما می گوید: بذار بقیه تو بدبختی شون بمونند! … بنابراین دلش می خواهد که بقیه انسان ها را نیز مثل خودش،بالا بکشد. …. به طور مثال من به خودم بگویم:مریم،آفرین که داری این کار رو می کنی.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر