PIKL

گوش هایم برای تو فقط کمی تماشا برایم کنار بگذار

عاشقانه هایم برای تو….

کمـی مـکث کنـد و بگـویـد : خـوبـی ؟ … باران باشـد و صدای خنده های تو در گوشـم … باران باشـد و تو . … محو تماشای تو شود و روی گونه های تو بنشیـند … داشتـم گونه هایـت … فقط ، فقط طوری “خاص” که دیگران نمیتوانند ، تو را “دوست” دارم …. تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت : … ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﯽ . … فقط میم مالکیت را آخرش بگذار


آوای عشقی که به آوای غم سپرده شد….

چون فقط یک بار نمی ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند . … که در پس مشکلات و درد هایی که تو برایم ساختی و تحمل کردم ، …. ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮐﻪ ﮔﻮﺵ ﺩﻫﯽ … … کنار جایِ پای من … من جــایی از دیــروز جــا مانـــدم که دست هایم را زیرِ بــــــاران شستم از “عشــــق” … خوشیم به کمی نوشته در دنیای مجازی. …. بعد وایسیم آب شدنش رو تماشا کنیم و کیف کنیم !!!


شب های تنهایی من – blogfa

که تو رو فقط و فقط واسه خودت بخواد. که وقتی تو … قطب زمین هم که باشم ، تو را که میبینم ؛ یخ هایم آب میشود . … و با یادت زندگی میکنم که همانا با یادت زندگی برایم زیباست. … با تو بودن را میخواهم برای فرداهای در کنار تو بودن. …. که به حرفات گوش بدن یا وقتایی که تنهایی کنارت باشن !! … بگذار برای لحظه ای من به چشمانت نگاه کنم.


عاشقانه هاي پاك- Pure Love – جملات عاشقانه: نامه هاي عاشقانه …

فقط صداي پر مهر تو گوشم را پر كرده و نواي دلفريب تو آشيانه قلبم را لانه خود ساخته … اي كاش مي توانستم از پس اين ديوار بلند دسته گلي از عشق برايت هديه كنم … حس كنم و سرم را روي شانه هايت گذارم تا صفاي تو دل مشوشم را كمي آرام تر كند ….. بگذار برايت نقش آن دلباخته اي را بازي كنم كه لحظه اي دور از محبوب خويش زندگي را نميتواند.


دی ۱۳۹۱ – حرفهای تکان دهنده

….. فـقـط ، کـمـی مـرا نـفـس بـکـش … یا تو؟ که همیشه هوس کندن گوش هایم آزارت می دهد؟ … خیلی برایم سخت است که چگونه تو را شریک عشق های … خداوند همیشه در کنار ما هست برای روزهایی که نمی توان به تنهایی قدم برداشت.


من از جایی دیگر آمدم

و تماشای رنگ های چهار فصل پنجره را به چشم های خاکستری ام…. باید به وقت … باید پاییز را به ریه هایم میفرستادم! … نمی دانم چه اتفاقی برایم افتاد! … کمی بهتر از بد! … ساحلی که گوش تا گوش … و صدف هایی که فقط … پاییز فصل گیسوان بادخیز تو بود در خیال من وُ پیاده رو هایی که با هم قدم می زدیم شان. ….. جا بگذار کنار کوهی، تپه ای.


احساس با کمی سس کچاپ

احساس با کمی سس کچاپ. … بگذار همیشه ابان بماند… پاییز زیبا اهسته تر … به تماشای باران کار هر روز من است. … فقط بگو که تا پس این زمستان تلخ … انگار نه انگار که یک دوشیزه کنار جاده با ماشین خرابش ….. می‌خواستم وسط این حجم از سکوت، صدای نفس کشیدنت زیر گوش‌هایم بنشیند. …… تو برایم با دروغهایت داستانی بباف تا دلم.


دل نوشته هایم برای تو

دل نوشته هایم برای تو تنهابه یاد تو می نویسم. … بگذار صدایت در گوش تنهایی ام ته نشین شود دستانم را بگیر اجازه بده … و سال ها برایش گریسته ای. … فقط طعنه می زنن و رد می شوند . … اول قصه ی هر عشق کمی تکراریست … آنجا را برای من کنار بگذار.


شعر – مرا به نام کوچکم صدا بزن

سوی تو. از هر جا که بگذرم. به همین جا ختم می شود پایم. ابر را هم پیش پایم بگذاری … لطفا کمی مواظب باشید … و مرا از رفتن دوباره ی طول تمام راه ها به تماشا می نشینی … کنار بیایی … آنجا فقط. غصه ی نبودنت هست. با ته مانده گریه های دیشبم. از سر بی حوصلگی … بگو آیدین برایم روزنامه بخواند …. و حرفهایی که گفتی در گوش هایم است.


یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد

تو که با پای خودت آمده بودی. … بابا لنگ دراز عزیزم لطفا گاهی خودت را به نفهمیدن بزن و بگذار دوستت بدارم . … می‌دونه زندگیش فقط به یک نخ نازک بنده … شهریـور , دی )اهل زندگی معمولی و بی ریا , عاشق مالکیت، کمی عجول و بسیار مهربان و حساس 4. … “آزمون واقعی عشق زمانی نیست که در کنار یکدیگر هستید ،بلکه زمانی است که از هم دور …


ناگهان،چقدر زود دير ميشود…

گوش چسبانده به خاک … چندان هم دور نیستی ؛ فقط به اندازه ی یک نمیدانم از من فاصله گرفته ای ! … مثل بادکنکی به دست کودکی ، هرجا می روی با یک نخ به تو وصلم ! … من درد میکشم ، تو اما چشم هایت را ببند ! …. کافی‌ست کمی خسته شوی ….. به یاد این همه سادگی، یک یادش بخیر ساده از سهم خودت برایم کنار بگذار، تا لااقل تلافی کرده باشی، …


بنام من .. بنام تو

تو . تو برایم از ماندن گفته بودی ،از امنیت آغوشت. تو جای زخم هایم را بلد بودی ،جنس غم هایم را میشناختی … چشم هایت را ببند و کمی خودت را جای من بگذار و تصور کن.


. | شعر هایی که بیشتر به دلم نشسته اند

روزی تو. تو بر شانه های شعرم خواهی ایستاد. و من. به زمین. ثابت خواهم کرد جاذبه ندارد. ***. امشب. کمی از … دلم برای رقص شانه هایت تنگ شده بود ….. دختر کنار پنجره تنها نشست و گفت … خوش به حال من که می میرم برایت اینهمه … فقط از حال زمین، بی خبرم نگذارید … گوش مسموم زمین کاش کمی کر باشد … بگذار که ابلیس در این معرکه یک بار.


تیر ۱۳۹۴ – آتــــــــــــــــــــــــــــــش عشق

פֿَـــنـבه هــآیَـــم نمـــیتوانــم پِنهــــآטּ ڪُنَـــم … ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺩﻟﻤﺎﻥ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺗﻨﮓ ﺷﺪﻩ … فَقَط یک عشق میتواند معجــــــــزه کنـــد … درکنارخاطرات خوب تو، کاش بودی تا بدانی جای خالی مال کیست … گفته بودی که چرا محو تماشای منی آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی مژه بر هم …. یکم گوش کن ب حرفهایم ک چ ها گفته است ب من ….. صندلیت را کنار صندلیم بگذار !


نجواهای یک بغض لبریز


عاشقانه – برخاسته از دل

كمي دوست داشتني هايت را كنار بگذار،كمي غرورت را ترك كن و بيا! … از بچه سه ساله همسايه وقتي برايش آدامس مي خرم،تا پيرزن سالخورده اي كه هر وقت به او برمي …. اما دلم مي خواهد آنها را نگه دارم و فقط در گوش جان تو زمزمه كنم،به همين خاطر است كه هر روزمراقبشانم، هر روز … همان درختي كه برگ هايش را ريخت ،تا تو ماه را از ميان شاخه هايش تماشا كني.


عــــاشــــقــــانــــه | عاشقانه – blogfa

برای من چایی بخور و کمی برای من بخواب من هم برای تو … در صفر مطلق ذوب میشوم وقتی به کفش هایت کنار کفش هایش فکر میکنم ! . . پای فکر تو که … اسمش را هرچه میخواهی بگذار ، من میخواهم تو فقط عزیز دل من باشی ! . . ﺍﺯ ﻣﻦ ﺩﻟﺨﻮﺭ … یا پشت گــوش ! پــــرنده … زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم : دوست داشتن ….. من همه غرق تماشای نگاهت


عــــاشــــقــــانــــه | غمگین – blogfa

تنها صداست که میماند و امان از صدای او که ابدی شد در گوش من ! . . نه چای گس … دلم که تنگ می شود برایت ، کنار آتش می نشینم و دریا میکشم و به درختان فکر می کنم ! … و من برایش از تو ، از دلتنگی ها ، از اشکهای بیصدا و از بی کسی هایم میگویم … ….. هستند بعد از تو جایگزین برای تو ؛ فقط کمی طول میکشد ، شاید به اندازه یک عمر !


امیدهای سراب

یا تماشا کنم اخبار شبانگاهی هم. قول دادیم که … (تو کمی بیشتر از عشق مرا می فهمی) … قبل تو می خواستم در شعر هایم جا کنم / … هر نگاه تو برایم شور شعری تازه بود … ابرها هميشه از سمت چشم هاي من خيس مي شوند و آن طرف كنار تو شكوفه ها، عطر شعرهاي مرا مي گيرند . … فقط گاهي پنجره اي باز بگذار و به صداهاي بي وقتي كه مي شنوي گوش كن .


هیچ پرسیدی حال و هوای مرا….؟؟؟

هم زیبایی هایت را دوست دارد ، … کمی هم به فکر دلم باش ، مبادا بمیرد … تو میخوانی فقط شعری و زیر لب آهسته میگویی … ﻧﺠﻮﺍ ﺷﻮﺩ ﻛﻨﺎﺭِ ﮔﻮﺷﻲ ﻛﻪ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻧﺰﺩیک ﺍﺳﺖ، … خدایا گوش کن یه دقیقه!!! … فقط همین. سخت است میدانی….؟ اینهمه دل در دنیا هست,. که دیگه هیچ کدام برایم تنگ نمی شود… ….. بعد وایسیم آب شدنش رو تماشا کنیم و کیف کنیم !!!


دخترونه هایم

… ﻓﻘﻂ ﺑﮕﻮ ﭼــﻪ ﻓـــﺮﻕ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﺯ ﻣـــﻦ ، ﺍﺯ ﺗـــﻮ ﺍﺯ ﺑــــﺎﺭﺍﻥ ﺩﺭ ﺁﻏــﻮﺷــﻢ ﺑــﮕــﯿــﺮ ﻭ ﺩﺭ ﮔــﻮﺷــﻢ ﺍﺯ ﻣـــﺎﻧـــﺪﻥ ﺑــﮕـــﻮ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﮕﻮ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﻨﯿﺪﻧﺶ ﺩﻟﻢ ﺑﺮﯾﺰﺩ !! ﮔـــﻮﻧـــﻪ ﻫــﺎﯼ ﺧــﺠــﺎﻟــﺘــﯽ …


هفته دوم بهمن ۱۳۹۲ – فقط چند لحظه زندگی بدون عشقت…

کمی از غصه هایم یاد بگیر که وقتی بودی با فکر رفتنت و وقتی رفتی با فکر … چه می شد اولین روز جـدایی ، برایم تا قیامت شب نمی شدوجود پاک و سرشار از امیدت …. تو زندگی میرسه که باید دستتو بزنی زیر چونت و جریان زندگیتو فقط تماشا کنی… … بگذار آوازه ی شاد بودنت چنان درشهر بپیچد که رو سیاه شوند آنانکه بر سر غمگین …


پروردگارا…تو کمک کن…!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد!!! بگذار هر …. میفهمی دلی که فقط خواست تو توش باشی نه کسی دیگه. … سرفه هایم از سیگآر نیست. …… در کنار هم … یقین کردن را … برای جبران کمی ها و کاستی ها … بهتر شدن را . … امروز که پنجره ای برای تماشا و حنجره ای برای صدا زدن فرشتگانت نداریم …. گوش بسیــــــار .


خسته ام از تمام نداشته هایم….

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم .. … و به دستان خالی ات نگاه نکن ، تو فقط خانه ی دلت را برایش نگهدار … کمی عاقل باشیم. …. هر چه از روشنی و سرخی داریم برداریم کنار هم بنشیینیم و بگذاریم که دوستی ها سدی … وایــسیــم آب شـــدنـش رو تماشــــا کنــیـم و کیـــــف کنـیـم !!!


هیس ! سکوت زندگی رو با صدات نشکن

فقط تنها تو برام موندی “” سوسک سیاه “” …. کاش زندگی چیزی با ارزش تر از عشق داشت تا ان را هم کادو پیچ برایت بیاورم ….. باز هم تماشا می کنم.


دانلود دکلمه شعر چهار 4 قطره خون با صدای علیرضا آذر با …

اگر از حال من پرسی ملالی نیست جز دوری دستان تو از دستم تو چی یادی از این. … چه شد گوش و کنارت هست یا اینکه گمش کردی. گمش کردی خیالی نیست باور کن. به جایش هم برایت چهار قطره خون نوشتم روح سرگردان … تماشای دو دست من برای چیدن سحرت … در آور کفش هایت را و نرم از گور من بگذر … فقط با طعمه ی چشم و سر هر مو که صد قلاب.


هنر عاشقی من این بود که بی تو با تو بودم

هنر عاشقی من این بود که بی تو با تو بودم ☛ همه چیز آرام است … دل من استثناست. … و تو رفتنم را در سکوت تماشا کردی …. باید خیال کند این رابطه ها فقط تجربه اند !


بـــــی دلـــــــیـــــل

نه ترانه گوش می دهم. نه حرفهایمان …. باش و بخند، که من، به خنده های تو فقط دلخوشم. …… و مدتهاست بدون “منِ” دیگر، زندگی برایم معنا ندارد. … دلم سخت تنگِ “دوستت دارم” گفتن هایت شده… دلم کمی قبل ترِ تو را میخواهد. …. نشسته ام کنار دیوار و به تیک تیک عقربه ها دل سپرده ام. ….. در کوچه ی تنهاییِ من قدمی بـگذار. ….. خوب لب هایم را تماشا کن.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر